Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik EU tagállamban a...

Melyik EU tagállamban a legrosszabb a közbiztonság?

Figyelt kérdés
Nekem Franciaország ,Bulgária a tippem.

2013. máj. 20. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
2%
Nekem megy Magyarország, főleg baz megye
2013. máj. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Franciaországban jó a közbiztonság, európai átlagon van. Sok szélsőséges portál próbálja beállítani olyan rossznak a helyzetet, de nagy átlagban nincs gond a biztonsággal.


A 10 legrosszabb közbiztonságú város európában:


1. Moszkva (nem EU, de ez a legveszélyesebb Európai város)


2. Glasgow, Skócia


3. Napoli, Olaszország


4. Nottingham - UK


5. Liverpool - UK


6. Szófia - Bulgária


7. Tirana - Albánia


8. Frankfurt - Németország


9. Bukarest - Románia


10. Szarajevó - Bosznia

2013. máj. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna , hogy Skócia.
2013. máj. 20. 16:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Marseille.
2013. máj. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Marseille egyértelmű , hogy veszélyesnek számít , mivel tele ott van a legtöbb színes.
2013. máj. 20. 17:26
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Skócia és Írország egyes részei brutálisak. Nem ritka hogy a bandatagoknak automata MP5-ös fegyverük van. (és ez nem vicc)
2013. máj. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A lista felsorolás ex-has. Frankfurt, Glasgow és Moszkva mint ahol rossz a közbiztonság. Nevetséges.
2013. máj. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet általánosítani, országokon belül is hatalmas különbségek vannak (pl. Ózd vs. Őriszentpéter).


Egy ismerősöm, aki most jött haza Oslóból is mondta, hogy a belvárosban szörnyű állapotok vannak (tele van bevándorlókkal, drogosokkal), viszont 50 km-rel odébb, a kisvárosban valóban "norvég közbiztonság" van.

2013. máj. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyóckernél, Somogynál és Ózdnál nem sok veszélyesebb lehet. Sokan mondják veszélyesnek Romániát, de én fél Erdélyt bejártam biciklivel, és semmi bajom nem esett, a cigányok is kultúráltan viselkedtek. De itthon már dobtak utánam követ, és kezdtek is el kergetni.
2013. okt. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!