Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Angliában kirúgták az állásábó...

Angliában kirúgták az állásából, mert szalonnás szendvicset emlegetett a muszlim kolléganőjének. Ez a "multikulti" csak problémát okoz mindenkinek. Követni kell ezt a liberális vonalat?

Figyelt kérdés

Az európai liberalizmus mindenkinek csak árt. El kéne takarítani, ameddig még nem késő. Mint például Angliában.


[link]



2013. jún. 18. 15:03
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%

Alapból nem lenne baj a más vallásúakkal.

Csak az Egyesült Királyság esetében a farok csóválja a kutyát és nem fordítva....

2013. jún. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
89%
Nem kirúgták, csak nem vették fel.
2013. jún. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:
Ja értem. Az ügy szempontjából teljesen lényegtelen.
2013. jún. 18. 15:31
 4/56 anonim ***** válasza:
31%
Most mi ebben a gond? Tiszteletben kellett volna tartania a vallási szokásait másnak, ergó nem kellett volna szalonnás szendvicset emlegetni, és nem lett volna gond sem. A multikulti olyanoknak okoz problémát, akik nem képesek másokat elfogadni. Nekem van mindenféle nemzetiségű kollégám, soha semmi gond nem volt közöttünk, tiszteletben tartjuk egymás szokásait. A cikk megint hozza a jól megszokott daily mail-es "színvonalat", azaz erősen jobboldali uszítást.
2013. jún. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
95%

Ha csak egy beszélgetés során szóba kerül, azért nem rúgnak ki senkit.

Ha szándékosan, tudatosan cukkolta ezzel, akkor teljesen jogos volt a kirúgás.

2013. jún. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:

:DD

Na, a libsiknek semmi sem jó. Minden hírportál, ahol nekik nem tetsző dolgokat lehoznak, az már jobboldali, uszító, gyűlöletkeltő stb. Az, hogy te nem érted, hogy mi ezzel a gond, az a te szegénységi bizonyítványod. Ez van.

2013. jún. 18. 15:44
 7/56 A kérdező kommentje:
A szalonnás szendvics az angol reggeli szerves része, mivel reggelizni hívta meg az új kollégáját a muszlim nő. Ezért mondta a férfi, hogy akkor azt veszi meg. Erre a főnöke rasszizmus miatt kirúgta.
2013. jún. 18. 15:47
 8/56 anonim ***** válasza:
34%
Nem a multikulti a gond, hanem a sok paraszt ember. Én se vettem volna fel.
2013. jún. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
47%
Már ne is haragudj, de ha mondjuk én leülök tárgyalni egy köztudottan vegetáriánussal ebédelni, stb, akkor nem fogok óriási steak-et rendelni, hanem eszem egy salátát, vagy halat. Ez a jó modor. Az "úriember" nem mondható jó modorúnak, ha csak azért is szalonnát akar enni egy muszlim társaságában. Magára vessen.
2013. jún. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
53%

Érthetetlen.


Tegyük fel , hogy egy új munkahelyre kerülsz , az egyik kollégád akit nem ismersz felajánlja ,hogy holnap reggelizzetek együtt.Reggeli közben te mondod , hogy "na most végre megehetem a sonkás szendvicsemet".

Másnap meg telefonál a főnök , hogy rasszizmus miatt kirúgtak.


Ez nem abszurd?


Ez a férfi honnan ismerhette volna a nő vallását?Talán gondolatolvasó?


Buta britek.

2013. jún. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!