Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Bilderberg csoportban benne...

A Bilderberg csoportban benne lehetnek ők?

Figyelt kérdés

A Microstoft alapítója, valamint a magyar Cs. Sándor bankigazgató. (Bocsánat, de nem akartam kiírni a teljes nevét).


Nekik is elegendő vagyonuk van.



2013. jún. 22. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez nem egy fix banda, hanem minden évben másokat hivnak meg. Magyar vendég már évek óta nem volt.
2013. jún. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem b*sszunk ki velük és legyen nálunk is ilyen találkozó.

Én már el is terveztem.

Nagylelkűen átengedem az udvarom eme nemes célra.

Látványosan beharangozzuk a találkozót, majd demonstratíve odarendelünk száz securityst és látványosan hermetikusan elzárjuk az udvaromat, kirekesztve az újságírókat és kíváncsiskodókat.

Rendelünk pár limuzint a haverokkal, akik drága öltönyben, fontoskodó, komoly arccal komótosan menetelnek a kapuig.

Bennt, lefüggönyözött szobában pedig sört iszunk és alsógatyában meccset nézünk, a külföldi fürkészek meg hadd rohadjanak meg kíváncsiságukban.

Véget ér a meccs, öltöny fel, haj beállít, komoly arc és limuzinnal távozás.

Közben fülhallgatós biztonságiak rugdossák félre a paparazzikat.

2013. jún. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyebkent valoszinuleg hasonlo a bilderberg konferencia is, mint amit a masodik valaszolo lefestett. Csak mondjuk 40-es 50-es emberek stilusaban. Par penzes ficko osszeul es dumal egy sort, kozben meg iq huszarok szerint ok a hatalmas hatterhatalom, es ilyenkor dontik el ki eljen es haljon. Ahha, nyilvanvalo.
2013. jún. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lehet, mert az ő kezükben vannak a bankok, és ők döntenek felőle. Onnantól már világos minden.
2013. jún. 23. 19:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Es ehhez ossze kell ulniuk evente, raadasul mindig masok? Nane. Nem tagadom, hogy van befolyasuk a nagytokeseknek a vilag folyamara, mert nyilvan van, de azert ne legyunk mar annyira gyerekesek, hogy elhiggyuk az ilyen meseket.
2013. jún. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elég az hozzá, hogy a Bilderberg-ek a Rothsild-ok. Egyébként miért tilos már jewish-ezni, főleg magyarországon?
2013. jún. 23. 20:21
 7/10 finomakékpirula? ***** válasza:

Neked kellene felébredned 66%, mit gondolsz, az a találkozó nem-e azt a célt szolgálja, hogy legyen látszata az amúgy teljesen máskor zajló dolgoknak?

így legalább lehet azt mondani, hogy mi nagy tőkések meghívunk mindig valakit, ott dumálunk olyan dolgokról, amiknek semmi köze semmihez, ezzel is elbagatelizálva minden ilyen nwo pletykát...


Naív kutya vagy, üsd már fel a történelem könyveket, mindig volt és mindig is lesz világhatalmi törekvés, mit gondolsz, mi változott azóta?

A módszerek, megmondom én neked, a módszerek.

2013. jún. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Viszont, amint mindenütt egységes pénznem lesz az euró, akkor veszélyben vagyunk.
2013. jún. 24. 18:47
 9/10 A kérdező kommentje:
szorosan kapcsolódó téma az új világrend: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=g36g..
2013. jún. 24. 20:31
 10/10 A kérdező kommentje:
Szóval, azért nem árt felkészülni: A média hitközpontúvá vált. (többször halljuk benne, hogy isten, mintha elmennénk templomba). És a többi változások.
2013. jún. 24. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!