Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hol érhetőek el az lakossági,...

Hol érhetőek el az lakossági, társadalmi megoszlásra (vagyon), turizmusra és átlagárakra vonatkozó adatok?

Figyelt kérdés

Az európai, afrikai és ázsiai országokra és az USA-ra külön-külön érdekelnének az alábbi statisztikák(ha készültek):


lakosság, ezen belül adott évben születettek aránya, fiú-lány arány és vagyon alapján hogy tagolódik a lakosság

turizmus, ezen belül a lakosság hány százaléka megy nyaralni és mennyit költ átlagosan egy nyaralás alkalmával, a nyaralás időtartama és a célországok(ha készült, akkor 16-26 év közöttiek)

mennyi az átlagkereset az adott országban

fiatalok(16-26) mennyi vagyonnal rendelkeznek, milyen gyakran kapnak pénzt

átlagárak élelmiszer és ruhatermékekre(esetleg 1 adott márkára)


Tisztában vagyok vele, hogy ezek nem mindennapi kérdőívek, minden egyes választ szívesen várok


2013. aug. 9. 15:23
 1/1 Szász Ági válasza:
Nem vagyok otthon a kérdésben, de én a KSH honlapján kezdenék, utána az adott országok Statisztikai Hivatalának honlapján folytatnám. Nem tudom, hogy segítettem-e.
2013. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!