Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A konfliktuskerülő, állandóan...

A konfliktuskerülő, állandóan kompromisszumokat kereső, értelmes, skandináv kultúrkörhöz tartozó országokban hogyan tűrik azt a mentalitást, amit az Európán kívüli bevándorlók vittek oda magukkal?

Figyelt kérdés

Ugye azt kell tudni például a norvégokról vagy a svédekről, hogy ott elég magas szinten van a kultúra. Az emberek nagyon odafigyelnek a másikra, mondják is rájuk, hogy halvérűek, szeretik ha úgy mennek a dolgok, ha mindenkinek jó és így is alakítják a társadalmukat.

Erre betoppan egy rakás néger és arab a maga kis rajoskodó mentalitásával (ugye nem kell bemutatnom, itthon is van ilyen) és feldúl mindent. Ezt hogyan viselik az ottaniak?



2013. dec. 23. 23:25
 1/7 A kérdező kommentje:
2013. dec. 23. 23:32
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

A Stockholm szindrómát totál jogosan nevezték el egy svéd városról.

A svédek azt szeretik ami árt nekik.

Bár, szerintem a liberálisok nagy része Stockholm szindrómás, de a svédek különösen.

Nagyon betegesek.


pár évtizede Svédország a béke, nyugalom szigete volt, az erőszak ott nagy minimális volt.

De, ma meg "dinamikusan" növekszik.


Pedig a svédeknek gyarmataik sem voltak, nem zsákmányoltak ki senkit, nem csináltak holokausztot sem.Nem értem mire jó ez nekik, miért kell bűnhődniük.

2013. dec. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De az átlagember hogyan áll ehhez az egészhez?

Vannak olyan ismerőseitek esetleg, akik valamelyik északi országban dolgoznak és tudják, hogy mi van ott, mit gondolnak erről az átlagemberek?

2013. dec. 23. 23:41
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Svéd ismerőseim nincsenek.


Norvégokat viszont ismerek,

Az egyikük vidéken lakik, azt mondja, hogy ott minden rendben van, de tanulni a fővárosba jár és mindig kést visz magával mert fél ezektől a színesektől.


Szóval a norvégok nem annyira libbantagyúak.


A svédekről meg rosszabbakat hallottam, hogy totál megalázkodóak, nem állnak ellen.

2013. dec. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%

Lehet itt szidni négert, arab bevándorlót csak az a gond h a norvégok, svédek, britek a magyarokat se tekinti másabbnak sőt még ki mondottan utálják a kelet-európai bevándorlókat.

Lehet h az ő szemükbe mi is csak cigányok vagyunk? Akkor pedig nem kéne nekünk ennyi támadnunk a többi bevándorlót, de lehet én látom rosszul.

2013. dec. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5.Nem pontosan.


A britek a kelet-európaiakon élik ki az idegenellenességüket meg a rasszizmusukat.Ugyebár, a négereket meg a pakikat politikailag nem korrekt dolog szidni meg utálni, de valakiken meg le kell vezetni.

Erre kiválóak a kelet-európaiak, akiket nem rasszizmus utálni, visszaszólni meg úgysem mernek, mivel európaiak és tudják, hogy nekik kell alkalmazkodni.

2013. dec. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem értem. De az biztos hogy nem hiányzik nekik.
2013. dec. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!