Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mahacskala (Oroszország,...

Mahacskala (Oroszország, Dagesztán) miért ennyire veszélyes a külföldiek számára?

Figyelt kérdés

Most az eldugott hegyvidéki területeknél még megértem, hogy

nem ajánlják, hogy arra menjen valaki.

De így rengeteg képet láttam Mahacskaláról, és egész tűrhetően néz ki, sok neonreklám, parkok, lakótelepek, Kaszpi-tenger stb.

Akkor miért írják mindenhol, hogy külföldi turisták messziről kerüljék el a helyet, és eszükbe se jusson még csak Dagesztánba is bemenni?


Mi történhet a turistákkal (persze ha valaki nem feltűnősködik, és nem látni rajta, hogy turista), ha Mahacskalába mennek?

Én nem akarok oda menni, csak érdekel.


Vagy mit lehet tudni erről a városról?



#város #látogató #terület #Oroszország #Dagesztán #Mahacskala #veszély turista
2014. jan. 18. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A terroristák miatt.
2014. jan. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok ott a kisebbségi, akik Oroszországban kisebbségiek.


Csecsenek meg egyéb terroristák.

2014. jan. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
A neonfény, tengerpart, csak egy jó csomagolás a külföldi számára, attól hogy valaki odautazik nem mezítlábas koldusokat fog látni akik kizsebelik, hanem bőrdzsekis pisztolyos fazonokat a kocsiból leskelődve. De amúgy tök mindegy mert maga Oroszország is ilyen csak ott jobban eloszlik a balhé, nem hiába Amerika vadnyugat, Orosz meg vadkelet.
2014. jan. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Terrorista fészekké vált, mint Afganisztán, Észak-Pakisztán, Szomália, Szíria, Irak.

Ezek sem ajánlatosak a nyugati turistáknak.

2014. jan. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem minimális az esélye annak, hogy egy nyugati turistának baja essen. A maffiózók egymást nyírják, nem céluk civelek megölése, azzal csak rosszul járnak.
2014. jan. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
"Oroszország is ilyen csak ott jobban eloszlik a balhé," Fogadni mernék, hogy még soha nem voltál, nem hogy Oroszországban, de még Oroszország határához 500km-nél közelebb sem. Oroszország egy nyugodt civilizált ország. Persze van bűnözés, vannak gyilkosságok, meg merényletek, de mégis melyik 140 milliós országban nincsenek? Mahacskala és környéke más, az tényleg veszélyes az észak-kaukázusi terrorizmus miatt. De azért ott se lőnek le minden külföldit a megérkezése utáni 3 percben. A
2014. jan. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!