Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha az oroszok, ukranok nagyon...

Tarak kérdése:

Ha az oroszok, ukranok nagyon is feher emberek (oroszok az egyik legfeherebbek) miert ilyen primitivek, nyersek viselkedesben?

Figyelt kérdés

Szelsojobbosok velemenyere vagyok kivancsi. Nekem nagyon orosz arcom, arcvonasaim vannak. jobban orosznak vagy ukrannak nezek ki mint magyarnak.


Ha ennyire feher emberek az ottaniak es altalaban az europai orszagok gazdagabbak mint mas foldresz orszagai, akkor miert van Ukrajna pl. ennyire lemeradva?



2014. febr. 2. 08:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Igazabol csak szelsojobbosoknak vagyok a velemenyere kivancsi.
2014. febr. 2. 08:38
 2/6 anonim válasza:
milyen az az orosz arc?
2014. febr. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ők ilyenek.

Más a kultúrájuk, mentalitásuk.


Oroszország viszont szépen fejlődik, sok szép innovációs beruházásuk van.

2014. febr. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Ez nem szép hogy így általánosítasz,hogy az ukrán meg az orosz primitív...Én kárpátaljai magyar vagyok,rengeteg ukránt ismerek,köztük is van paraszt,meg bunkó,viszont van művelt és nagyon becsületes.Pont mint nálatok magyarok között,ott is akad primitív ember.
2014. febr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gogolra, Csehovra, Lev Toolsztojra, Puskinra, Lermontovra, Aszafjevre, Sztravinszkijra, Csajkovszkijra, Glinkára, Muszorgszkijra, Rubljovra, Prokofjevre, Sosztakovicsra, Reisenre, Szvjatoszlav Richterre, Saljapinra, stb gondolsz?


Talán ugyanazért ilyen primitivek, nyersek, amiért némelyek ilyeneket kérdeznek.

2014. febr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kini :)) ***** válasza:
Igen, egyetértek az előzővel :D Abszolút nem primitívek, csak Ukrajna picit le van maradva, de az még nem azt jelenti, hogy maguk az emberek primitívek
2014. febr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!