Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki áll most nyerésre Ukrajnában?

Ki áll most nyerésre Ukrajnában?

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
ez most szerinted egy bl-meccs? ahol 25-en haltak meg minimum 2-3 nap alatt? ne legyél már ekkora ****cibáló
2014. febr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tegnap az ukrán kormányerők több, mint 20 kormánykritikus állampolgárt gyilkoltak meg. Amellett, hogy persze a tüntetőket sem lehet teljes mértékben ártatlannak beállítani, azért ez közel sem két egyenlő esélyű fél küzdelme, és ne beszéljünk már úgy egy véres tömegmészárlásról, mint valami focimeccsről!
2014. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem meccs ez b+!
2014. febr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

500 kommandóst küldenek ejtőernyőkkel Kiev belvárosába. Megkérdezték a katonai vezérkar főnökét (nem tudom hirtelen mi a beosztása), hogy lőni fognak-e a tüntetőkre. Kitérő válaszokat adott, tehát várhatóan igen. Gondolhatod mi a helyzet.


A vesztesei az állampolgárok.. rendőrök, katonák, civilek, idősek, fiatalok, nők és férfiak. Ők mind a vesztesei. Egyedüli nyertese valamely politikai erő, egy globális hatalmi ág lehet csak. Jelenleg Ukrajna az EU és Oroszország csatatatere.


Erre mondják: az erőszak erőszakot szül. Az a kérdés, hogy ez meddig fog tartani, mi fog most éjszaka történni és hány ember fog még meghalni?

Mi lesz ezután és milyen következményei lesznek Magyarországra, a magyar állampolgárokra és a kárpátaljai magyarságra nézve. Akik nem mellesleg megkapták a behívót...


Az ott élő magyarokat is bele akarják keverni pedig semmi közük hozzá :( Persze Magyarország kussol meg a nagy és igazságos EU is, de Oroszország is. Mindenki kussol ilyenkor, ezért mondom, hogy egyedül az állampolgárok lehetnek a vesztesei. De ha nem lázadtak volna, akkor a jelenleg regnáló rendszer áldozatai lennének. Sajnálom az ukránokat.


Ott már megtette a hatását a sok valóságshow, sorozat meg tehetségkutató. Emberek milliói nem értik mi történik körülöttük, sokaknak belerágtak a szájába valamit és azt mantrázzák, miközben ölik a társaikat akik szintén semmit nem tudnak az egészről csak harcolnak a nagyvilágba.


Baj van. Nagy.

2014. febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
7%

"Ott már megtette a hatását a sok valóságshow, sorozat meg tehetségkutató."


Hát te egy igazi hülye vagy.

2014. febr. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Köszönöm ezt a kimerítő értékelést részedről :)

Csak mosolyogni tudok rajt. Mert erre nincs szó. Felesleges bárkit is gyaláznom, az a te szokásod és a fajtádé. De ameddig élsz, addig megvan az esélyed megérteni a dolgokat. Ugyanannyi, mint bárki másnak.


Ha úgy gondolod, hogy van merszed leereszkedni egy ilyen "igazi hülyéhez" mint amilyen én vagyok, akkor azért magyarázd már el, hogy szerinted mi folyik ott!?


Ha nem, akkor az is egyfajta magyarázat. Ez utóbbit tartom valószínűnek, mivel még értelmes eszmecserébe nem tudtam belefolyni senkivel aki hasonlókat írt vagy mondott.


De azért köszi előre is. Hátha...

A lehetőség adott, itt mindenki előtt.

2014. febr. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha az EU-nak tényleg fontos az ukrán (pontosabban: orosz) gáz, akkor ebből nagyobb baj is lehet.
2014. febr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyerésre senki.A kormánysem túl gyenge ahhoz, hogy elveszítse hatalmát, sőt, az ország keleti részén egyáltalán nem is áll fenn ilyen veszély, de az ellenzéki tüntetők sem képesek elzavarni őket.Pár nyugati megyében elfoglalták a kormányépületeket és kész, ez még messze nem minden.
2014. febr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na mit mondtam tegnap? MONDTAM, HOGY EZ LESZ!


[link]


Fegyvertelen tüntetőket lövik halomra PÁNCÉLTÖRŐ lövedékekkel.


Én vagyok a nagyon hülye :P

2014. febr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg a kormány.
2014. febr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!