Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért tüntetnek Ukrajnában?

Miért tüntetnek Ukrajnában?

Figyelt kérdés
Láttam a videót arról a fiatal lányról, aki segítséget kér, hogy minél többen osszák meg a videóját, és szabadok szeretnének lenni, diktatúra nélkül, de engem az érdeklne h mik voltak ennek az előzményei hogy robbantak ki mégis ezek a zavargások, mi az oka. Sehol nem találom normálisan leírva hátha itt valaki jobban tájékozott.
2014. febr. 20. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

A nyugati államok pénzelte becsapott emberek és mindenféle csürhe aki a fennálló rend ellen tüntet.


Ellenforradalom zajlik Ukrajnában.


Remélhetőleg ha máshogy nem megy orosz segítséggel sikerül leverni.

2014. febr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bajnai áll az ukrajnai tüntetők mögött, mert amerikai megbításra keresztbe akar tenni az Orosz-Ukrán-Magyar barátságnak és a rezsicsökkentésnek.
2014. febr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

1. válaszoló egy idióta barom aki kb olyan szinten lehet h az anyja törli ki a seggét is.

Nem értem h lehet vki olyan hülye h Oroszországot élteti, de aki ezt teszi akkor húzzon Oroszországba és majd megízleli milyen is az amikor nincsen demokrácia. Tudom én h az eu nem tökéletes, de legalább abban biztos vagyok h egy eu-s országban nem fog megesni velem olyan sose h politikai okok miatt börtönbe kerülök vagy agyonlőnek.


Nesze itt az ukrán meg orosz felfogás. Eu-ban sose történhetne meg h így agyon lövik az embert.

http://www.youtube.com/watch?v=DipJOV01Pr4


De ha ezt tetszik akkor már mehetsz is.

2014. febr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Vigyázz hármas mert ha újra rend lesz nálunk is személyesen viszlek a börtönbe!


A nép ellenségére még 2014-ben sincs szükség te...

2014. febr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyesek azt hiszik, hogy ha mindenféle huligán tüntet az demokrácia.


Ezek összekeverik a szezont a fazonnal.


A huligánt ha nem ért a szép szóból(mert az első a szép szó!!!)ütni-vágni kell.

2014. febr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezek nem huligánok, ők a nép.
2014. febr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az ukrán lakosság szeretne az EU tagja lenni, de az elnökük, Janukovics leszavazta az EU-csatlakozási kérelmet és a nép most arra gyanakszik, hogy orosz nyomásra történt mindez, ami azért valószínű is.

Meg az is közrejátszik, hogy már évek óta korrupcióban fetreng az országuk (na jó, mindig is abban fetrengett), sokkal inkább, mint a miénk és hát ez ugye nem tetszik az embereknek és most ezzel az utolsó húzással kirobbant minden.

2014. febr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Mert az EU, és azon keresztül a zsidók felheccelték őket.

#3 Az EU-ban sincs nagyobb demokrácia, mint Oroszországban, csak utóbbiban legalább ésszel csinálják, nem a szélsőliberalizmust erőltetik. Afelől ne legyen kétséged, h ha a 2006-os magyarországi felkelés nem fulladt volna ki idejekorán, itt még inkább halomra lőtték volna a tüntetőket. Így "csak" a szemét lőtték ki egy embernek (aki mellesleg a tüntetéseken se vett részt, csak éppen arra járt).

2014. febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2006 ost ehhez nem hasonlítanám mert az többé kevésbé békés tüntetés volt annak ellenére h voltak olyan csoportok akik nem voltak túl békések és meg is verték a rendőröket, de ott nem az ország fele kezdett tüntetni és abba h mi lett volna ha nem fullad ki hamar a tüntetés ne mennyünk bele mert nem tudjuk. Én inkább élek egy szélső liberális demokratikus országban mint olyanba ahol egy ember élet csak ennyit ér.
2014. febr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igaz Ukran baratainknak elege van a Bajnai-Gyurcsany-Mesterhazi felekbol, megprobalnak a szabad es fuggetlen Oroszorszaghoz csatlakozni.

Sajnos a szocik megprobaljak leverni ezt a forradalmat, osszeeskudtek ellenuk!

2014. febr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!