Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek vannak-e Magyarors...

Falko kérdése:

Szerintetek vannak-e Magyarországon olyan férfiak, akik szívesen harcolnának a Kárpátalja visszafoglalásáért?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés az Ukrán konfliktussal összefüggéssel kapcsolatban merült fel bennem. Részletesen lásd a következő cikkben:

[link]



2014. márc. 1. 11:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
50%
Biztos van pár ilyen elmeháborodott.
2014. márc. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
62%
Ennél undorítóbb egy demagóg cikket keresve se linkelhettél volna. Az egy dolog, hogy faktuálisan téves, de KÖNYÖRGÖM, arra bíztatja az embereket, hogy menjenek neki a szlávnak, az ukránnak, a ruszinnak fegyverrel. Szerinted mi lenne ebből? Nemhogy az a 150 000 magyar halna értelmetlen halált, akit "ki akarunk törni" Ukrajnából, hanem jó eséllyel Magyarország maga is megsemmisülne, gyakorlatilag garantálnánk a következő 50 évre a szláv megszállásunkat.
2014. márc. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem hagyjátok abba a könnyű drogok fogyasztását, és ébredjetek fel :D


Most egy háborúra nincs szüksége az országnak. A legtöbbet el is veszítettük, ezért lettek az elcsatolások.

2014. márc. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
41%

Elkezdtem olvasni a cikket és már az első 10 másodpercben röhögtem. Vagy inkább sírtam, hogy milyen emberek vannak. Nem is tudom hirtelen, hogy melyiket jobban.

A szupermagyarok érdekes jószágok.



"Mi ma Ukrajna?

"Egy bukott állam, bűnözői klánok konglomerátuma." — ahogy a neves orosz tévés személyiség Mihail Leontyev megfogalmazta."


És szerinted Magyarország mi?

2014. márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
57%
Én mennék, de ahogy az előttem lévő hozzászólások is mutatják, nincs elég magyar ember Magyarországon ahhoz, h esélyünk legyen.
2014. márc. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
44%
Akiknek van egy kicsi esze, az nem menne.
2014. márc. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
67%
Az 5-ösnek majd hajtogatok lepedőkből ejtőernyőt, hogy legyen mivel kiugrani a sárkányrepülőből.
2014. márc. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
38%
Már miért lenne ez egyáltalán cél számunkra? Ezt meg tudod indokolni?
2014. márc. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
81%
ott lakók nélkül nehéz lesz ... Most lehetőség lenne rá, hogy kiharcolják az autonómiáét... nincs aki összefogja kárpátalját. Látszik, hogy 60 év 3 generációs alatt teljesen eltüntették a rutén öntudatot.
2014. márc. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
44%
Én támogatom ezt, menjenek csak ki az ilyen emberek önkéntesként harcolni Ukrajnában. Itthon úgyis túl sok az idióta. Franco is úgy szabadult meg a Spanyolországban útban levő szélsőjobbos bolondoktól, hogy kiküldte őket önkéntesnek a Szovjetunióba "harcolni".
2014. márc. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!