Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyin szerintetek is nagyszer...

Putyin szerintetek is nagyszerű államférfi?

Figyelt kérdés

Szerintem a legnormálisabb értékrenddel rendelkező vezető az európai kontinensen.


Lehet, hogy szereti a hatalmat meg a pénzt, de a népéért tűzbe tenné a kezét, teljes mellszélességgel kiáll értük és a nemzete érdekeiért.


A magyaroknak ez nagyon furcsa, mert sosem volt olyan igazi vezetőjük , aki kiállt volna értük, volt mindenféle idegen hatalomtól függő Rákosi, Szálasi meg nemtörődöm Horthy, meg most van mindenféle bohóc demokrata, akik csak,bohóckodnak,tökölnek, beszélnek,szavakban nagyok, de azonkívül semmit sem csinálnak.



2014. márc. 2. 09:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
42%
Putyin egy rossz diktátor. Én nekem pedig nincs szükségem egy vezérre aki megmondja h mit csináljak, mert képzeld én el tudom saját életemet irányítani. Nem értem h egyesek miért tudnak úgy sírni h legyen egy nagy vezérünk aki majd vezet minket. OV is már arra próbál hajtani h ő legyen a magyarok vezére. Ide demokratikusan megválasztott kormányok kellenek akik szakértelmükkel megfelelően vezetik az országot addig amíg le nem jár a megbízatásuk.
2014. márc. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%

Putyint megválasztották, te idióta.

Legalább tájékozódj, mielőtt hülyeségeket írsz.

2014. márc. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
25%
Az elsőnek igaza van. Putyin diktátor. Akkor is ha csalással megválasztották. Egyik legrosszabb államfő Európában. Terjeszkedni akar, visszaállítani a SZU-t, ennyi.
2014. márc. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
29%
Attól h megválasztották nem jelenti azt h nem lenne diktátor. Képzeld Szaddám Huszein-t is megválasztották és még is diktátornak tartjuk számon. Putyin olyan törvényeket hozott ami az ő hatalmát teljesen megszilárdította. Nézd meg h eddig Putyin milyen pozíciókba volt és rájössz h idióta az te vagy nem pedig én.
2014. márc. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
41%

Kva könnyű innen a demokráciából, az EU-ból éltetni a diktátort. Azt kívánom, hogy költözz Oroszországba, éld meg az orosz valóságot. Innen a kényelemből könnyű ugatni.


Kérdező, ha neked az kell, hogy a Nagy Testvér rád szóljon, ha a reggeli torna közben nem mosolyogsz kellő lelkesedéssel, és a gondolatrendőrség megmondja mit gondolhatsz a nép érdekében, akkor sajnálni tudlak csak.


Akik itt éltetik at oroszokat, meg Oroszországot fingjuk sincs miről beszélnek. Láttak-e egyáltalán orosz embert. A legarrogánsabb, agresszívebb bunkó az összes. Olyan akit ha meglátsz, igyekszel távolabbra kerülni. Az összes útleírás pl óvva int attól, ha keletre repülsz Kijeven át menj, mert ott szállnak fel az oroszok a repülőre. Finganak, böfögnek, üvöltöznek, büdösek, mosdatlanok, tele arannyal (nem ismerős a leírás valahonnan?). Kérdezzétek meg a családotok idősebb tagjait, akik láttak már oroszokat közelebbről, mennyire úriemberek. Lehet hozzájuk vonzódni.

2014. márc. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
39%

És akkor szerinted akkor lenne demokrácia Oroszországban, ha leváltanák Putyint, akit a társadalom többsége támogat valakire, akit csak a kisebbség.

Te aztán igazi demokrata vagy.

2014. márc. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
55%
Van benne patriotizmus, szerinte is Oroszország az oroszoké... nem félt Ukrajnába sem bevonulni, nem tűri hogy a degenerált homokosok erkölcsi fertőt csináljanak az utcából. Ha Putyin nem is tökéletes.. de példát lehetne róla venni!
2014. márc. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
41%
Nyugodtan dicsőítheted az orosz Nagy Testvért, csak akkor ne a hazai demokrata korcsok alatt sínylődjél, hanem irány álmaid országába. Mindenki jobban járna.
2014. márc. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
43%

Putyin egy xarházi diktátor.

Lexarom, hogy megválasztották. Észak-Koreában is szoktak lenni választások mégse nevezi senki Észak-Koreát demokratius államnak, Kim Dzsongunt pedig demokratának.

2014. márc. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
51%
Nagy demokraták... akik minden idegen hatalmat kiszolgálnak... főleg az izraelit. Nem kérek ebből a nagy demokráciából... ahol igazából megmondják miről lehet véleményed..
2014. márc. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!