Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Egyetértesz azzal, hogy a...

Imre Pál kérdése:

Egyetértesz azzal, hogy a miniszterelnök-jelölti vita (elnöki, kancellári) egy ország demokratikus szintjének fokmérője? MACEDÓNIÁBAN mióta nincs miniszterelnök-jelölti vita? Úgy tudom sokáig volt. Melyik fél nem akar vagy fél a vitától?

Figyelt kérdés

2014. márc. 22. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát Macedónia sem a fejlett demokráciájáról híres ország, így ez az összehasonlítás sem győzött meg arról, hogy teljesen természetes dolog a vita hiánya. Nem tudom, ez volt-e a célod, de ha igen, akkor nem jött be.
2014. márc. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az miért demokratikus hogy valakik főműsoridőben vitatkoznak? A valósághoz semmi köze egy ilyen vitának kampányidőszakban. Nézz parlamenti közvetítéseket, sokkal reálisabb képet kapsz.
2014. márc. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Eloszor is leszogezem, hogy en NEM vagyok fideszes, hanem baloldali.

Viszont ebben a helyzetben megertem Orbant.

Mi ugyanis nem a logikus ervek alapjan szanazunk, hanem erzelmi alapon. Ez nem csak rank magyarokra igaz, igaz ez pld az amerikaiak tobbsegere is. Egy ilyen vitaban a "gyozelem" nem aze, akinek "igaza" van, hanem aki jobban mozdul, elonyosebben esik ra a feny, meggyozobb szonok.....

Orban mar miniszterelnok, ami jelentos elony minden valasztasnal. Minek veszitsen pontokat?

Szoval en nem tekintem az ilyen vitat a demokracia sarkkovenek.

2014. márc. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!