Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem ismerem a politikai...

Nem ismerem a politikai helyzetet, de hogyhogy van olyan ország, amelyik hagja hogy a területén működő terrorszervezet újságírókat fejezzen le?

Figyelt kérdés
Mit tettek az ügy érdekében? Bocsánatot legalább kértek? És Amerika hagyja ezt, vagy meddig hagyja? Gondolom az újságírók ártatlanok voltak, vagy elkövettek valamit?

2014. szept. 6. 08:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Hivatalosan ezek Irak és Szíria területén vannak, de a szír és iraki kormány elvesztette az irányítást ezek a területek felett, tehát most h kérjen bocsánatot? Irak kormány egy héttel ez élőt még Bagdadba volt a kormány erőkkel beszorulva, Bagdad is majdnem elesett. A szír kormány se áll a stabilitás tetőfokán. Nem az övéké a felelősség.
2014. szept. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha az ő területükön zajlott, és nem uralják a helyzetet, akkor érthető, de egy bocsánatkérés még akkor is jár. Ezt megtették?
2014. szept. 6. 10:19
 3/9 anonim ***** válasza:

Miert kellene barmelyik orszagnak is bocsanatot kerni? Mindketto harcol az ISIS ellen, mi kell meg? Nem ok adtak erre parancsot.


Ha Magyarorszagon megolnek egy kocsmaban egy amerikai turistat, akkor Orban Viktornak bocsanatot kell kerni miatta?

2014. szept. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem igen. Te nem így gondolod? A köztársasági elnökök szoktak ilyenkor bocsánatot kérni. Az ország területe, az itteni közbiztonság és törvények közös ügyünk, közösen képviseljük, közös felelősség, és egy reprezentációs személy, amilyen a köztársasági elnök pont ilyen ügyekben mindenki nevében elnézést szokott kérni. Az ország is éppolyan közösség, mert adót fizetünk és közösséget vállalunk, ráadásul kötelező módon születésünktől fogva, mint mondjuk egy iskola. Ha az iskolában megölnek valakit, akkor az igazgató nem kér elnézést a megölt gyerek szüleitől, nem mond pár sajnálkozó szót, vagy nem ad segítséget? Szerinted ez nem norma?
2014. szept. 6. 12:32
 5/9 A kérdező kommentje:
A kocsma kicsit más helyzet, az egyszeri és előre láthatatlan veszély, és tényleg egyéni felelősség. Egy ország, ha terrorista csoportok működnek a területén, akkor már hibát követett el, amiért már a saját polgáraitól is elnézést illik kérnie, hogy nem sikerült megakadályoznia, hiszen ez nem előre láthatatlan dolog, ez egy folyamatosan működő szervezet, ismert kockázatokkal.
2014. szept. 6. 12:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem tenyleg itt az ideje, hogy megismerd a politikai helyzetet. Mert lathatoan lovesed sincs mi folyik Sziriaban es Irakban.


Amugy meg szerintem a Koztarsasagi Elnoknek nem kell bocsanatot kernie, ha leboknek egy amcsi turistat Sajoborzaszto Alson.

2014. szept. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én is ezt mondtam, Magyarországon más a helyzet
2014. szept. 7. 00:08
 8/9 anonim ***** válasza:
En nem vagyok biztos benne, hogy nem a nyugatnak kene-e bocsanatot kernie azert, hogy nem segiti komolyan a terroristak ellen harcolo orszagokat.
2014. szept. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már h segítene nyugati vezetőség mikor ha megnézed Európa szerte több ezren a palesztinok mellet tüntettek, mert annyira utálják a zsidókat. Nesze akkor Európa, szeretitek az arabokat meg az iszlamistákat?? Megkapjátok majd.
2014. szept. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!