Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az MSZP és a ballib oldal...

Az MSZP és a ballib oldal miért folytatott családellenes politikát?

Figyelt kérdés

Elég megnézni ezt:

[link]


Családellenes , nihilista banda.


Remélhetőleg soha többé nem lesz semmiféle baloldali vagy liberális kormány itt.



2014. szept. 22. 11:30
 1/6 tetro ***** válasza:
37%
Annyira fura az, hogy ugyanazok érvelnek a családok támogatása mellett, akik aztán azzal jönnek, hogy mások megélhetésért szülnek gyerekeket.
2014. szept. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Nahát, ezek külföldön sincsenek, viszont van munka, ahová anyuka mehet dolgozni és többet visz haza.
2014. szept. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Az adokedvezmeny ok, de gyes+ gyed miert van az nem ertem. Itt az usaba 6 het szulesi szabi van,es megis megtudjak oldani
2014. szept. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Ja, ahol van munka és normális fizetés, ilyenekre nincs szükség. Ezzel csak az egyedülállóakat söprik félre.
2014. szept. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Én is tudnék ilyen ábrát csinálni. A Fidesz bevezette az egykulcsos adórendszert, a cca. 200k alatt keresők jól megszívták, míg a millió fölött keresők több százezerrel visznek haza. Elvették az adójóváírást, ami havi újabb cca. 10k-val rövidítette meg a MEDIÁN átlag keresetűeket (110-120k).


Arról az ámokfutásról pedig inkább nem beszélnék, amit az egészségügyben, vagy az oktatásban hajtottak végre.


Emberellenes, munkásellenes, polgárellenes nihil banda.


(Nem vagyok MSZMP szimpatizáns, csak nem szeretem ha emberek hülyére vesznek másokat)

2014. szept. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%

Kedvencem, amikor a kérdező felsorol egy csomó baloldali lépést a fidesztől, szembeállítva az mszp jobboldali lépéseivel, és utána meg: "Remélhetőleg soha többé nem lesz semmiféle baloldali vagy liberális kormány itt."


Na ezért a kiskádárista sötétségért van hatalom a fidesz.

2014. szept. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!