Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek csak egy kamu a...

Szerintetek csak egy kamu a szeptember 11. megtörtént dolgok, mármint az hogy a repülőgépek tényleg bele menteke az ikertornyokba?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam hogy ez csak egy kamu, kitaláció, meg ilyesmi, és elbizonytalanodtam.

2014. okt. 29. 15:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem az a kamu, hogy belementek, hanem az, hogy terroristák csinálták. Egyes elméletek szerint az amerikai kormány tervelte ki a gépek eltérítését, hogy ezzel kihasználják az emberek bizonytalanságát, elkeseredettségét a választásokon.
2014. okt. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%

Aki olyat mondd, hogy repülőgépek nem csapódtak be a WTC-be, azzal soha többé ne állj szóba és nézd levegőnek.


Arról lehet vitatkozni, hogy tényleg iraki terroristák, vagy az USA által felbérelt öngyilkos merénylők vezették-e a gépet.

2014. okt. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nem volt kamu.
2014. okt. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
H nem terroristák csinálták, akkor miért vállalták érte a felelősséget?
2014. okt. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%

Hogy lett volna mar kamu?


Azon lehet vitazni hogy ki es miert csinalta, de az sem erdemes, elegge jol dokumentalt a tortenet.


A konteokat meg keruld el messzire.

2014. okt. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
24%
A terroristák folyamatosan dolgoznak. Ez nem az első és nem is az utolsó merényletük volt, de az egyik legnagyobb. A kamu az, hogy nem terroristák csinálták, hanem, hogy az USA nép saját magát pusztítja politikai céllal. Ilyen csak Magyarországon az orbanizmusban fordulhat elő, az iszlám fanatizmuson kívül.
2014. okt. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Hát, videófelvétel van róla, és akkor még nem volt photoshop.
2014. okt. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
photoshop az eppen volt, csakhogy az egesz vilag egyenes adasban nezte a neten. en is.
2014. okt. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hányszor fogják még feltenni ezt a kérdést?
2014. okt. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%

Én voltam New Yorkban a kilencvenes években és öt éve is, a tornyok kétségkívül eltűntek.


Viccet félretéve rengeteg különféle elmélet van: van aki szerint a kormány, mások szerint a zsidók, megint mások szerint a szabadkőművesek tervelte ki.. Rengeteg dokumentumfilmet láttam és cikket olvastam a témáról, nehéz eldönteni hogy minek higgyen az ember.

2014. okt. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!