Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az USA-ban, hogyhogy mernek...

Az USA-ban, hogyhogy mernek ilyen politikailag korrektnek egyáltalán nem nevezhető, kritikus elemzést csinálni az egyik főbb médiumukban Európáról?

Figyelt kérdés

[link]


Ebben a rövid elemzésben minden benne van.

Hagyományos közösségek pedig széthullása, bevándorlás okozta probléma, svéd nemi erőszak hullám....stb....stb


Mondjuk szerintem elég szánalmas, hogy egy másik kontinensen élő jobban látja a helyzetet , mint a helyi politikusok és ki is meri mondani.


Közben Európában, még rátesznek pár lapáttal a cikkben említett problémákra:

[link]

És még erőteljesebb bevándorlást szorgalmaznak.


A Washingtontimes cikke szerint, nemhogy megéri a bevándorlás, de inkább ráfizetnek a tagállamok.

Hollandiában például 7,2 milliárd dollárba kerültek a holland adófizetőknek.



2015. jan. 1. 14:34
 1/1 anonim ***** válasza:
9%
Nem tudom, a kérdésedet komolyan vegyem, vagy tudjam b egyszerű trollkodásnak. A cikk szezője teológiai végzettséggel rendelkezik, a cikk pedig tipikus keresztény fundamentalista, szélsőségesen iszlámellenes pamflet érdemi forrásmegjelölés nélkül. Értem én, hogy elvárjuk a minőségi újságírást, de ahhot minőségi újságolvasók is kellenek.
2015. jan. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!