Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért ne nyilváníthatná...

Miért ne nyilváníthatná Magyarország Goodfriendet persona non grata-nak? Vádaskodik, valótlanságot állít, beavatkozik a belügyekbe, nyugtalanságos szit!

Figyelt kérdés

2015. jan. 21. 20:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%

"Vádaskodik, valótlanságot állít, beavatkozik a belügyekbe, nyugtalanságos szit!"


MIVAN?


Miről beszélsz ember?

2015. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
31%

Segítek:

Amerika -> szuperhatalom -> mi nyalunk nekik nem fordítva

2015. jan. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%

Senkinek nem kéne nyalnia senkinek.

Amúgy annyira nem állt valótlanságokat.

2015. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Körmendi Mátyás ***** válasza:
65%
Én meg azt nem értem, hogy miért ne égethetnénk el Goodfriend-et máglyán, amikor ő egyértelműen egy balliberális sátándémon, mi pedig hithű keresztény ország vagyunk.
2015. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

#! Miért kérdezed? Te hol élsz?


(Egyébként a "MI VAN?" -- az két szó, ezért külön írjuk! A "Miről beszélsz, ember?" mondatódból meg hiányzik egy vessző!)

2015. jan. 21. 20:49
 6/30 anonim ***** válasza:
87%
Ettől függetlenül szerintem tudtad értelmezni a kérdését, de válaszolni nem tudsz csak támadni.
2015. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
80%
Okoskodni tudsz kérdező, de válaszolhatnál is az első kérdésére.
2015. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
13%
Ez a mélyen gyökerezett balliberális ELIT és óriási érdekkörének (celeb, vagy ratyi unokáik létfenntartó) utolsó lehelete!
2015. jan. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
A kérdésre nem nekem kell válaszolnom, hanem nektek. Ha viszont a kérdésben valótlan állítást véltek felfedezni, akkor éljetek a cáfolat lehetőségével. Várom érveiteket Goodfrien tisztességes, becsületes, korrekt mivolta mellett!
2015. jan. 21. 21:01
 10/30 anonim ***** válasza:
92%

Egyrészt nem vádaskodik és nem is állít valótlanságokat, és a belügyekbe sem avatkozik bele.

Ezt csak a Fideszesek állítják, mert nem tudnak szöveget értelmezni.

Nem Goodfriend tiltott ki embereket, hanem az USA. Levélben értesítette erről az érintetteket, de nem hozta egyiknek a nevét sem nyilvánosságra. Goodfriend sem említett soha egyetlen nevet sem.

A magyar sajtó írt a nevekről, és Vida elismerte, hogy közöttük van. Utána ment a maszatolás, hogy tájékoztatta a kormányt. Varga szerint nem tudott róla. Végén kitalálták, hogy a levél elveszett a postán. Vida nyilván a sarki postaládába dobta be a levelet.

A Zsír Fideszes Heti Válasz csőbe akarta húzni Goddfriendet, amikor Vidáról kérdezte.

Goddfriede a válaszát azzal kezdte: hogy NEM MONDOK NEVEKET: És nem is mondott egy nevet sem. Csupán arról beszélt, hogy Amerika szerint mi a korrupció. (Háromszor is elolvastam a cikket, és meg is értettem)

Ezt Vida magára vette.

2015. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!