Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Eva Braun miért lett öngyilkos?

Eva Braun miért lett öngyilkos?

Figyelt kérdés
Ő nem volt vérszomjas náci, nem ölt embereket, csak egy osztrák zsidó volt tudtommal. Szerintem ha a Szövetségesek betörtek volna a bunkerbe, őt nem végezték volna ki. Nő volt, ergo szolgáltatást adhatott volna a háborúban kifáradt szovjet katonáknak, vagy csak egyedül Sztálinnak. Szerintem nagyon megalázó lett volna Hitler számára az, hogy az életben maradt felesége Sztálinnal van... Vagy Hitler lőtte le először őt?

2015. márc. 2. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam ott, csak tippelni tudok. A szovjeteket kivégzés tekintetében nem hiszem hogy érdekelte volna hogy nőről van szó. De a katonák először jól megkurjantották volna. Ha nem végzik ki, Hitler nőjeként soha nem lehetett volna normális élete.
2015. márc. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Mi az iskolában azt tanultunk, hogy Hitler és a felesége egy pisztolylövéssel akartak véget vetni az életüknek. Eva Braun nem akarta megtenni, úgyhogy Hitler először őt lőtte le, aztán magával végzett is.


Az unokanővérem meg az iskolában azt hallotta, hogy méregkapszulával ölték meg egymást.


Szóval, elég sok a furcsaság és a rejtély a halálukkal kapcsolatban.

2015. márc. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Először is: nem volt zsidó.

Amúgy meg gondolom, csak ezt látta kiútnak. Vagy Hitler akarta. Nem voltunk ott.

2015. márc. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%

Én úgy tudom,hogy nagyon szerette a férjét. Hitler "személyisége" őt is magával ragadta,mint ahogy az akkori német lakosságot is.

Talán ez miatt ment vele a halálba.

A halálukkal kapcsolatban szó van méregkapszuláról is,de pisztolylövésről is.

A múltkor ment egy dokumentumfilm,ami Eva Braun koponyáját mutatta be. Egy lyuk tátongott a koponyán.

A koponya nagy valószínűséggel az övé,mivel a tesztek egy 40 év körüli nő koponyáját mutatták ki ,és a bunkerben csak ő volt női személy ennyire idős.

2015. márc. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!