Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tudom mi a helyzet az oldal...

Tudom mi a helyzet az oldal hitelességvel, de elmondanatok a véleményeteket erről az írásról?

Figyelt kérdés
vilaghelyzete.blogspot.hu/2015/05/mit-akar-putyin-az-ukran-konfliktus.html?m=1
2015. máj. 3. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Az, hogy szektás baromság.
2015. máj. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
A sok putyinnyaloncot ki kéne dobni Russzijába egy kicsit, hadd szokják az ottani csodálatos jólétet és boldogságot.
2015. máj. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szántóvető ***** válasza:
42%
a blog nem létezik tehát foglald össze kérdező hogy a közkedvelt Putyinnak mik a távlati céljai.
2015. máj. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a dal, mint mindig ezen az orosznyaló propagandablogon: az USA és az EU hanyatlik, nemsokára összeomlanak, míg a dicsőséges Oroszország a hatalmas Putyinnal az élén hamarosan a világ ura lesz.
2015. máj. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon is léteznek Oroszországot istenítő trollok. Ez miért meglepő? Csehországban is vannak, Szlovákiában is vannak stb.
2015. máj. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a teljes hiteltelenséget jelenti amikor valaki kinyilatkoztat. Az csak azt jelenti hogy nem ismeri a részleteket, illetve nem tudja összerakni azokat. Ha ismer pár részletet egy sztoriból és jön hogy felnyissa a szemem, az már rég rossz.


Az írás egyébként nem rossz. A megismerhető körülményeket elég jól leírja, de a következtetések elég ostobák. Ismerjük a nagyhatalmak törekvéseit a térségben, az USA is akar valamit ott, az oroszok is, dehogy Kijevnek beleszólása nincs az egészbe, de valójában a miniszterei mind amerikaiak, ez akkora ferdítés, mint a ház. Mintahogy az is hogy itt dől el a világ sorsa. És ha nem foglalja el Putyin teljes Ukrajnát, akkor Oroszország darabokra esik. (WTF???)


Arról viszont nem esik szó, hogy Oroszországnak legfőbb célja hogy ne kövesse el mégegyszer azt a hibát, mint a Balti államokkal. Hogy a NATO-t ilyen közelségbe engedje magához. Az EU csatlakozás lenne az első lépés. Ezért kell fentartania a háborút.


Alapvetően nem rossz a cikk, csak túl szájbarágós. Kiemelve pirossal, kékkel, aláhúzva, óriásbetűkkel a lényeg,amit kell, hogy gondolja, HISZEN PIROSSAL VAN!!! ÚRISTEN!! TEHÁT IGAZ!!! Mintha hülye lennék, és valami felsőbbrendű létforma megvilágítana az igazság sugarával. De legalábbis 18 éves, akinek most kell feltölteni az agyát, hogy ebben higgyen 20 évig. Öreg vagyok már a demagógiához.

2015. máj. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Addig jutottam hogy: "Hideg Háború". Így írva külön, nagy kezdőbetűkkel. Nem vagyok egy nyelvtan-náci, de nincs kedvem iskolázatlan emberek véleményét (vagy az ő fordításukat) olvasgatni mint "elemzés". Ehhez jön az előttem is említett ovis színvonalú csilivili színezgetős, kiemelős szövegszerkesztés...
2015. máj. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!