Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha hamisítvány lenne a "Cion...

Ha hamisítvány lenne a "Cion Bölcseinek jegyzőkönyve", miért vált valóra 99%-a annak ami abban van?

Figyelt kérdés

Az hogy a "Cion Bölcseinek jegyzőkönyve" c. dokumentum valós tényekre alapul vagy hamis, nehéz eldönteni 100 év távlatából és amikor elkezdték megcáfólni, már annyi kézen átmentek a dokumentumok, hogy lehetetlen hiteles képet alkotni arról, hogy hamis vagy hogy eredeti.


A mainstreaim médiában elfogadják hamisítványnak, elképzelhető valamiféle nyomás hatására. Én nem hiszek abban, hogy a világot egy kisebbség irányítaná, de az engem is nagyon érdekel, ha hamis a a "Cion Bölcseinek jegyzőkönyve" c. dokumentum, miért vált valóra a benne szereplő "jóslatok" hogy így mondjam, hiszen hamis volta esetén, nem így szervezték, hanem úgymond meg kellett jósólnia valakiknek mit hoz a jövő. Akik készítették kik voltak? Jósok ? Mágiakus jövőbelátást alkalmaztak ? Mi lehet a magyarázat?



#jóslás #Zion #cion #cion bölcsek
2015. júl. 12. 11:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/107 tetro ***** válasza:
75%
Idéznél belőle dolgokat amik valóra váltak?
2015. júl. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/107 anonim ***** válasza:
31%
Vagy azért, mert nem hamisítvány, vagy azért, mert akik hamisították, nagyon jól ismerték a zsidó világuralmi törekvéseket.
2015. júl. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/107 anonim ***** válasza:
58%

Hallottam róla, de igazán nem olvastam.


A wikire felmentem és már jót kaccantottam az első soron. Antiszemita pamflet...


Aztán vannak az idézetek:


"Az ínség, valamint az ezáltal előidézett irigység és gyűlölet révén fogjuk mozgatni a tömegeket és az ő kezeikkel fogjuk elsöpörni mindazokat, akik akadályoznak utunkon."


Tiszta Ukrajna.


"Minden ellenszegülésre azzal kell tudnunk válaszolni, hogy annak az országnak szomszédaival, amely szembe merészel helyezkedni velünk, háborút viseltetünk az ellenszegülő ellen; ha pedig ezek a szomszédok megkockáztatnák, hogy közösen lépjenek fel velünk szemben, világháború kirobbantásával kell védekeznünk."


Irán, vagy akár most Oroszország.


"Az irodalom és az újságírás a legfontosabb nevelési tényezők közé tartozik és kormányunk ezért meg fogja szerezni az újságok túlnyomó részének tulajdonjogát. Ez semlegesíteni fogja a magánkézben lévő sajtó ártalmas befolyását és lehetővé teszi majd számunkra, hogy hatalmas befolyást gyakoroljunk a közvéleményre....Újságaink képviselni fognak minden lehetséges árnyalatot - lesznek közöttük arisztokrata, köztársaságpárti, forradalmi, sőt még anarchista lapok is -, természetesen csak addig, amíg az alkotmány érvényben van... Visnu hindu istenséghez hasonlóan száz kezük lesz, s ezek mindegyike rajta tartja majd az ujját a közvélemény különböző irányzatainak egyikén, a mi kívánságunknak megfelelően."


Fenyő János valaki? 90-es évek elején gyakorlatilag majdnem minden újság az ő kezében volt és olyan gyönyörűen tudta manipulálni a közvéleményt... még választásokat is nyert az MSZP-nek a Horn Gyuszi idején.


"Ügynökeinket egyaránt fogjuk kiválasztani a magasabb és az alsóbb társadalmi rétegekből, a tisztviselők közül, akik szórakozással töltötték idejüket, a szerkesztők, nyomdatulajdonosok, és kiadók, könyvkereskedők, alkalmazottak és kereskedők, munkások, kocsisok, lakájok, stb. közül."


Aki élt a kommunizmus idején tudja, hogy ez pont így volt. Mindenhol besúgók voltak.


"A kölcsönök Damoklész-kardjaként lógnak az uralkodók feje felett, akik ahelyett, hogy ideiglenes adót vetnének ki alattvalóikra, kinyújtott kézzel koldulni mennek a mi bankárainkhoz."


Mi történik most Görögországban? Meg úgy általában a világon. Mindenki tartozik mindenkinek. Patetikus ami itt megy.


Ezek az idézetek csak a Wikiről vannak. Szerintem lehet valóságalapjuk. Antiszemita vagyok? Lehet... Szerintem egyébként ezek nem valódi jegyzőkönyvek, csak valaki ismerte a hatalomban lévő (zs-típusú) állampolgárok gondolkodását és problémamegoldási mechanizmusait.

2015. júl. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/107 anonim ***** válasza:
85%

Nem vált valóra a 99%-a.

Ha valóra vált volna, már az egész világ egy Észak-Korea-szerű állam lenne, aminek nyíltan zsidók a vezetői és mindenki nyomorogna rajtuk kívül.

Azért ettől elég messze vagyunk.

2015. júl. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/107 anonim ***** válasza:
24%
4: Azért a felső vezetéshez képest mi nyomorgunk, hidd el.
2015. júl. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/107 anonim ***** válasza:
89%

"4: Azért a felső vezetéshez képest mi nyomorgunk, hidd el."


Ez a középkorban még inkább így volt.

Akkor a középkorban is mindenhol zsidók voltak az uralkodók?

2015. júl. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/107 anonim ***** válasza:
10%
#4 Ha a "nyíltan" szót kivesszük, akkor pontosan így van.
2015. júl. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/107 anonim ***** válasza:
86%
Jól van akkor, nincs több kérdésem hozzád.
2015. júl. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/107 anonim ***** válasza:
66%

"Én nem hiszek abban, hogy a világot egy kisebbség irányítaná" - hm. Szóval nem hiszed azt, hogy nagyon sok embernek van kevés hatalmas és nagyon kevésnek sok?


Ha etnikai kisebbségre gondolsz, az nyilván nem igaz. De a cionisták egy politikai maffia, nem összekeverendők a zsidókkal; és nem is ők irányítják a világot, ők csak a végrehajtó hálózat egy része.


A jegyzőkönyv nem hamisítvány, de szándékosan szivárogtatták ki, hogy a '20-as évek zsidóellenességét még inkább felszítsák.

2015. júl. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/107 anonim ***** válasza:
60%

6: Nem. De mit szólnál ahhoz, ha azt mondanám, hogy simán csak hatalomváltás történt?


Elég csak megnézni a magyar történelmet az első világháború után. Eltűntek a Habsburgok akiket leváltottak a komcsik (akik történetesen zsidók voltak, pl.: Kohn). Aztán jött újra egy arisztokratikus berendezkedés, aztán megint jöttek a komcsik (Roth Mátyásék).


Egyébként én arra a varázslatos 1%-ra utaltam, akiké a világ vagyonának 90%-a és ez az arány egyre csak növekszik. Na hozzájuk képest mi nyomorgunk.

2015. júl. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!