Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az USA, EU, Törökország miért...

Az USA, EU, Törökország miért nem gyakorolnak nyomást a gazdag Öböl-menti arab országokra, hogy ők is fogadjanak be menekülteket?

Figyelt kérdés
Szerintem helytelen, hogy a gazdag arab országok, Szaúd-Arábia, Kuvait, Katar, Egyesült Arab Emírségek, Omán elzárkóznak a menekültek fogadásától, nem vállalnak szolidaritást a muszlim testvéreikkel, helyettük a terhek legnagyobb része az EU-ra és Törökországra hárul.

2015. aug. 2. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Ők azért nem fogadják be, mert van eszük. Vannak szabályaik, amiket be kell tartani. Mivel ezekre bevándorlók nem hajlandóak, ezért nem fogadják be őket. Nem a gazdag államokkal van a gond, hanem a szabályokat be nem tartó bevándorlókkal.

Az USA meg magasról sz_arik a mi problémáinkra.

2015. aug. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ezek a gazdag arab államok simán manipulálhatják az olajpiacot.
2015. aug. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Majd hülyék lennének befogadni az iszlám harcosokat akiket menekülteknek álcáznak. Ezek háborúzni, robbantani, gyilkolni, megerőszakolni jönnek Európába, ők az Európa ellen irányuló dzsihád előőrse, még ha Katar meg a többi adna letelepedési engedélyt akkor is ide jönnének..
2015. aug. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

Menekültek száma az alábbi országokban, a tényszerűség kedvéért:


- Szaúd-Arábia: 70 561

- Kuvait: 93 614

- Katar: 1 333

- Egyesült Arab Emírségek: 417

- Omán: 151


Magyarország: 2 991

2015. aug. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

"Magyarország: 2 991"


Na ehhez még csapjál hozzá pár tízezret aki illegálisan jelenleg itt tartózkodik, de a hatóság nem tud róluk semmit.

2015. aug. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
"Magyarország: 2 991" - csak a Keleti környékén van ennyi... :) A valós szám inkább százezer fele járhat lassan.
2015. aug. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy 2991 a valódi menekült közülük. A többi meg fizetett betolakodó vagy terrorista.
2015. aug. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

2991 a legutóbbi hivatalos adatok szerint. hiába vitatkoztok, ez így van.


Ez a szám nem tartalmazza az elbírálás alatt állókat, de azt a többi ország esetében sem vettem bele. Majd ha lesznek friss, HIVATALOS adatok, akkor javítom a számokat. De szerintem nyugodtan feltételezhetjük, hogy a többi országban is hasonlóan nőtt a számuk, mint nálunk.

2015. aug. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

Istenem ezt a sok hülyét ami itt van... tipikus magyarok :D


1 hete voltam Isztambulban, a terroristáitok között. Csak Isztambulban kb. 20x annyi menekült van mint itthon összesen. Nem bántanak senkit, nem is kéregetnek, sokan megkérdezték honnan jöttem, elmesélték, hogy a házukat lebombázták, a családjukat megölték. A kutyának nem ártanak. Valószínűleg van közöttük is terrorista de nem gondolom, hogy mind az. Rettegjetek csak. Tipikus magyar idióták, egy elkezdi a hülyeségét, a többi birka meg követi :)

2015. aug. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
Ja, és kint voltam közöttük (mivel lehetetlen volt elkerülni őket, minden 10. méteren volt egy), éjjel 2-kor is, egyik sem akarta elvenni a pénzem, elvágni a torkom. De féljetek csak, titeket biztos bántani fognak :D Nem láttam, hogy egy menekült is bántott volna bárkit itthon, viszont azt már láttam, hogy az okoska, valószínűleg magas végzettséggel rendelkező nyuggerek/vérmagyarok már több barnabőrű embert vertek meg, pofoztak fel, szidtak, mert azt gondolták, hogy menekült, holott csak olasz diák volt :)
2015. aug. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!