Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi lesz Kanadával?

Mi lesz Kanadával?

Figyelt kérdés

Kanadába a 2012-es évektől folyamatosan érkeznek ROMA menekültek Magyarországról illetve Csehországból arra hivatkozva hogy itt üldözik őket.

A Kanadai rendőrség és a kormány kijelentete hogy náluk is lett cigánybűnözés így el kezdte vissza küldeni őket de még is mai napig folyamatosan érkeznek hozzájuk.

2012-ben vagy 2013-ban Kanada a világ tíz legbiztonságosabb országai közzé tartozott.

Küldök egy linket válaszban mert ide nem engedi be tenni.



2015. aug. 9. 06:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2015. aug. 9. 06:19
 2/12 A kérdező kommentje:
2015. aug. 9. 06:25
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Én inkább Magyarországért aggódok.
2015. aug. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én teljes mértékben megértélek eddig én is így voltam vele de most már leszarom a magyarokat ő szintén mondom.

Hányan segítenek a menekülteken közben Magyarországon naponta egy ember lesz öngyilkos és több ezer gyerek éhezik.

2015. aug. 9. 06:42
 5/12 anonim válasza:
61%

Szerintem a kanadaiak a sarkukra fognak állni és különböző szankciókat fognak érvénybe léptetni, hogy megállítsák a betelepülni készülő embereket. Nem aggódnék értük.


(Ha már a magyar helyzetet felhozták... Csak a hülye magyar ilyen Agresszívan(!) "toleráns", mert ezzel a magatartásmóddal homokba dugja a fejét, hogy ne realizálja a magyar valóságot. Undorítónak tartom... és azt is, hogy értelmiségi rétegben terjed leginkább.... Talán azért, mert változtatni akarnak és nem tudják hogyan, amitől a kényszeres terézanya szerepet magukra öltötték és a haza iránti kötelességet kiírtották érzelmeikből... Undorító. És az is, hogy itt reked meg a gondolkodás. Aki meg tenni akar ellene, azt negatív jelzőkkel felcímkézik. Kitartónak kéne lenni..)

2015. aug. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ahogy a sok idegen ide jönn nekünk is úgy kéne kimenni külföldre 100-200 an de akár többen is és csináljunk egy új Magyarországot mert ez már menthetetlen!

Válaszokat köszönöm.

2015. aug. 9. 08:10
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

"Ahogy a sok idegen ide jönn nekünk is úgy kéne kimenni külföldre 100-200 an de akár többen is és csináljunk egy új Magyarországot mert ez már menthetetlen! "


Remélem ezt az orbitális hülyeséget nem gondolod komolyan..

2015. aug. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Kanadával nem lesz gond. Jól ellesznek ők.
2015. aug. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Kanada "náci" módon megszigorította a menekültstátusz osztogatását, így sajnos élből visszaküldi a cigányokat ide.
2015. aug. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

(5 válaszolónak a válaszom)

Nem nem gondoltam komolyan csak egy felvetés.

2015. aug. 9. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!