Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg ennyire kegyetlenül...

Tényleg ennyire kegyetlenül de brutálisan rossz az élet Ukrajnában? Menekülni miért ennyire nehéz onnan?

Figyelt kérdés

Bár a forrásaim csupán a milliónyi ukrán prosti aki hirdeti magát, hogy hozzámenne feleségül akár egy 75 éves papihoz is a pénzéért és gondolom, hogy általa elmenekülhessen onnan. Ezeknek a 95%+ nem is beszél se angol se sehogy, csak oroszul és ukránul.

(Bár az is igaz, hogy pl. Bécsben és Graz-ban a saját szememmel láttam, hogy a prostituáltak 80-90%-a magyar, tehát ebből felépül egy tendencia, hogy ki merre akar házasodni) De azért nem annyira durva a helyzet mint ott.


2015. aug. 16. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

"Tényleg ennyire kegyetlenül de brutálisan rossz az élet Ukrajnában? Menekülni miért ennyire nehéz onnan?"


Mert a Kelet-Ukrajnában tapasztalható kvázi háborús helyzet ellenére az ENSZ "biztonságos származási ország"-ként jegyzi jelenleg Ukrajnát. Emiatt hivatalosan menedékesként téged onnan sohasem fognak elismerni.

2015. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Olcsó a pia, olcsó a cigi, mégis miért lenne ott rossz az élet? Az a lényeg, hogy lehetőleg ne a háború kellős közepén legyél, aztán oké.
2015. aug. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Olcsó a pia, olcsó a cigi, mégis miért lenne ott rossz az élet?"

Mert talán a fizetés is kevés. Jártam párszor Nyugat-Ukrajnában, azért nem mondom, hogy Ungvár és környéke putri, de én tuti nem laknék ott.

Ilyenkor nem értem, amikor jönnek itt a politikában azok az orosz fanok, akik szerint nekünk az eurázsiai unióhoz vagy mi a rákhoz kellene csatlakozni. Gyanítom nagyobb részük még nem volt a határon túl.

2015. aug. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem, hogy amikor legutóbb kint voltunk beszélgettünk pár kárpátaljai magyarral. A havi fizetés akkoriban átszámítva 19-22 000 forint körül volt.
2015. aug. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Ilyenkor nem értem, amikor jönnek itt a politikában azok az orosz fanok, akik szerint nekünk az eurázsiai unióhoz vagy mi a rákhoz kellene csatlakozni. Gyanítom nagyobb részük még nem volt a határon túl.


Mert az Európai Unio jobb mi?

Jahh... mondjuk ha nig*ger vagy jobb.

Mert ha nig*ger vagy és megütsz egy csajt nem jár érte büntetés. Simán tovább mész és kész. De ha egy terroristát elgáncsol egy magyar csaj akkor kibasszák az állásából. Plusz be kell fogadni mindenkit mert egy meddő rib*anc azt mondja. Valamint Amerikát kell tisztelni aki toleráns a színes bőrűekkel. Nekik jár 1000-féle segély meg mindenféle támogatás, dolgozniuk se kell.


ENSZ meg minden.

Ahol háború van mint Ukrajnában az onnan származó ember nem kap semmilyen menekültstátuszt, de ha valahonnan a közel-keletről jössz csak annyit mondasz, hogy há ott háború van úgyhogy adjatok házat, segélyt, kaját, Samsung Galaxy S7 Edge-t az nekik egyből jár. Az EU nem jó a fehér bőrűekkel. Amerikába is bemehetnek a menekültek és kapnak mindenféle jogot. Ha európai fehér ember vagy akkor oda kell a diploma, a zöld kártya, a sok pénz meg minden.


Én a magam részéről orosz fan vagyok.

Amerika mit csinál?

Löki a műsorait, hogy milyen jó amerikainak lenni.

Hogy ha kövér vagy csak kérsz segélyt és dolgoznod se kell be tudod fizetni a számlákat és kapsz kajára is pénzt. Itt meg kapsz 20 000-t ami semmire se jó de azért nézd a tehetős amerikaiak életét.


Mindenki azt szajkózta amikor beléptünk az EU-ba hogy majd itt is lesznek fél milliós fizetések. Erre fel semmit nem kaptunk az EU-tól. Se melóhely, se jó fizetés. Minden maradt a régiben. Jahh várj nem! Arra jó volt az EU, hogy mindenfélére rákényszerítse n és még pálinkát se hagy főzni. Oroszországban legalább nem kell feka segget nyalni.

2016. okt. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%

ENSZ, EU egykutya.

Ha színes bőrű vagy kinyalják a segged ha nem akkor megszenvedj. Mindjárt átoperáltatom magam feketévé. XDD


Ha már a farkam akkora. :DD

2016. okt. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!