Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Volt már bármilyen személyes...

Volt már bármilyen személyes tapasztalatod a bevándorlókkal?

Figyelt kérdés
A kérdést nem provokációnak szánom, szimplán érdekel az emberek véleménye.

2015. aug. 28. 13:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Láttam őket a keletinél pokrócokon feküdni. Sokan voltak.
2015. aug. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt.
2015. aug. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 SZücsöm ***** válasza:
A szomszédunk pl kecsua vagy miylen indián és a házban nem 1 kínai van ők bevándorlók. De szerintem te a menekültekre és az illegális határ átlépőkre gondolsz nem a bevándorlókra, azokkal nincs csak annyi hogy a közeli hotelt ellepték ők is a taxisok is és mindenfele szemetelnek.
2015. aug. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap megjelent Vácon egy 20 fős társaság, őket kellett útbaigazítani, valahogy Budapestre akartak jutni, amit nem értettem, mert Vácra szerintem Budapest érintése nélkül nem nagyon lehet jönni.

Mindenesetre szóltam, hogy mikor megy a vonat és merre az állomás, kicsit nehézkes volt érteni az angoljukat :D

2015. aug. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
64%
Minden nap látom őket,néhányat utbaigazitottam már,adtunk nekik vizet,egy társasággal a férjem beszélgetett kb ennyi.Eleinte furcsa volt egy idő után imunis lettem,látom vagy hallom hogy mennek de már nem érdekelnek különösebben ez megy lassan már 10hónapja.
2015. aug. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nem,felénk még nem jöttek.
2015. aug. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%

Eddig csak külföldön, kamionosként Calais - ban és környékén. Úgyhogy van rálátásom mi van, mi lesz idehaza is. Egyszer 8 személyt szedtek le rólam, évekkel ezelőtt, ma már sokkal rosszabb a helyzet, agresszívak, volt kolléga akit megszúrtak. A rendőrség tehetetlen, ők csak velünk sofőrökkel szemben kemények.


Már Brüsszeltől kockázatos megállni ha Angliába megy az ember. Ha valaki akár tudtán kívül bevándorlót visz át Angliába a kamionban, a sofőrt büntetik meg 2000font/fő értékben.

2015. aug. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Győrben szemetelnek, hangoskodnak.
2015. aug. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Láttam egy fekete fiatalt Dunaújvárosban egy magyar lány fogta a kezét és fenn hangon panaszkodott a lány az egyik barátnőjének aki szintén velük volt. Idézném :/ Nézd meg ezt a szerencsétlent a haverjai azt mondták neki hogy itt több száz ezer forintot lehet keresni. Hát mutassa már meg nekem valaki hol lehet itt több száz ezret keresni? / Hát ennyit hallottam míg el sétáltak mellettem. Valószínű azzal hitegették a haverjai hogy itt jobbnál jobb állás várja , gondolom én.
2015. aug. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
45%
Engem pl. gyíkká változtattak...
2015. aug. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!