Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen az az ember, aki...

Milyen az az ember, aki szerint a zsidók 90%-a gonosz, és a nácik pedig éppen ezért nem azok?

Figyelt kérdés
És igaza van-e?

2015. szept. 8. 12:18
 1/10 szántóvető ***** válasza:
11%
olyan mint én.majd kiderül néhány évtized múlva hogy igazam van-e,én ezt nem tudom megítélni.szerinted igazam van kérdező?
2015. szept. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Duenna ***** válasza:
39%

Kérdező!


Azért teszel fel ilyen végtelenül naív kérdést, mert nem ismered a zsidókat! Ideje jobban tájékozódnod!

2015. szept. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Eléggé félresikerült.Szebb szó nincs rá.
2015. szept. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Olyan ember, aki nem sok zsidót ismer közelről...


Lehet hogy Rotschildék, Soros György meg a világ nagy "hiénái" zsidók, de mi köze van ehhez egy átlag zsidónak?

2015. szept. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mégha így működne... Ha én megölök egy gyilkost, az nem mentesít attól, hogy ugyan úgy bűncselekményt követtem el.
2015. szept. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Maga a kérdés egy eszement hülyeség. Aki erre ráugrik, az maga is balfék!
2015. szept. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%
Nyilván, nem minden zsidó szemétláda. De a Földön jelenleg ők uralkodnak mindenkin és mindenen. Bár valójában a legtöbb nem igazi zsidó, hanem kazár!
2015. szept. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5-ös, a jog szerint igen. De a jognál vannak magasabb értékek.
2015. szept. 8. 17:15
 9/10 anonim ***** válasza:

Ostobaság, hogy a zsidók 90%-a gonosz. Viszont az igaz, hogy például nagyon sok bankrendszert ők uralnak. Ott van a Rothschild család. Óriási mennyiségű pénz van a kezük alatt, és ahogy mondani szokás "a pénz megronthat".

Viszont ez nagyon kis része a Földön zsidóknak. Továbbá meg kell különböztetni, hogy ki zsidó származása szerint, és ki az vallás szerint (nem feltétlen jár a kettő kéz a kézben). Valószínűleg több zsidó származású egyént ismersz Te is, én is, a kommentelők is, anélkül, hogy tudnád. Sokan nem szeretik a származásukat hangoztatni, külsőségek alapján meg nem igazán lehet megítélni. (Igen, nem minden zsidónak van karvaly orra és randa pajesza...) Attól még, hogy valaki zsidó nem tolnak a feneke alá aranytrónt, se milliókat. (Legalábbis a legtöbbnek nem.)


Az pedig, hogy csak ezért szimpatizáljon valaki a nácikkal, alsó hangon is butaság. Az, hogy hány zsidót irtottak ki, csupán egy része annak ami a számlájukra írható.

2015. szept. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
A zsidók farkasok.Feleslegesek de mégis mindenhol ott vannak.Zsidó:külső jelemzöi:allatomos,sunyi,mocskos álnnok,áruló.Nyugott szivel irtandó.
2015. szept. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!