Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hosszú évek óta tart a szíriai...

Hosszú évek óta tart a szíriai polgárháború. Miért éppen most áramlanak a menekültek ilyen számban Európába?

Figyelt kérdés
Történt valami változás Szíria belpolitikájában?

2015. szept. 10. 07:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menekültek kis része csak szír migráns.
2015. szept. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Az Oroszország elleni fellépés tervezete és a szabadkereskedelmi egyezmény aláírására kényszerítés miatt most vált szükségessé az Egyesült Államoknak Európát megzsarolnia.

Lesz még rosszabb.

2015. szept. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Szia, Juli :)


Remélem, itt választ találsz a kérdésedre:

[link]

(Kicsit hosszú, de tudom, Neked - sokakkal ellentétben - nem okoz problémát 4-5 sornál többet is elolvasni. :)

2015. szept. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hűha, Bertám, hiszen ennek a cikknek már a címe is jóformán ugyanaz, mint az én kérdésemé!

Amikor feltettem, féltem, hogy majd jönnek az összeesküvés-elméletek és a "tudjukkiket" szidalmazó hozzászólások, de itt nagyjából választ is kaptam, ráadásul elég objektívnek tűnő választ.

Nem hiszem, hogy ennél tömörebben össze lehetne foglalni a helyzetet, legalábbis pillanatnyilag. Bár sajnos a megoldás még mindig a jövő zenéje.

És nem, (egyelőre) még nem okoz különosebb gondot néhány sor vagy oldal elolvasása, de a megjegyzésen jót nevettem.

Mint csaknem minden válaszodban, itt is megcsillan a humor, még ilyen komoly kérdéseknél is.

Köszönöm! :)

2015. szept. 10. 10:25
 5/6 A kérdező kommentje:
Na, hál'Istennek itt vannak az örök lepontozó-masinák, már hiányoltam őket!
2015. szept. 10. 10:27
 6/6 anonim ***** válasza:
47%

Szia, Juli :)


Szívesen. :)


"a cikknek már a címe is jóformán ugyanaz, mint az én kérdésemé!"


Sokakban megfogalmazódott már ez a kérdés az elmúlt időszakban. Gondolom, erre az "igényre" is reagált a szerző.


<féltem, hogy majd jönnek az összeesküvés-elméletek és a "tudjukkiket" szidalmazó hozzászólások>


Megúsztad eggyel. :D


"(egyelőre) még nem okoz különosebb gondot néhány sor vagy oldal elolvasása, de a megjegyzésen jót nevettem."


Juli, eskü, hogy nem poénnak szántam; konkrét tapasztalat, egy pár nappal ezelőtti kérdésből. A cím utáni 5. vagy 6. sorban volt a lényeg, de addig senki nem jutott el az előttem válaszolók közül. (Vagy ha igen, hát nem értette, vagy szándékosan nem vette figyelembe.)

Máskor, máshol, más témákban is gyakran előfordulnak hasonló esetek (pl. láthatóan csak a szalagcímet olvassák el, vagy meg sem nyitnak egy-egy linket, csak nyomják a sablondumát a kérdésre/kommentre). Csak most ez volt a legfrissebb "élményem".


"Na, hál'Istennek itt vannak az örök lepontozó-masinák, már hiányoltam őket!"


Ebben a kategóriában mindig is ez ment, mostanában meg még inkább eldurvult a helyzet. Pedig itt lehetne rendesen vitázni, érvelni is a témák jelentős részében, de ahhoz ugye nagyságrendekkel több idő, energia és intelligencia kellene, mint a pirospacsizáshoz... Én már abszolút nem lepődöm meg a lehúzásokon, immunis lettem. Ilyen a szeláví. :D

2015. szept. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!