Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ti nem érzitek úgy, hogy az...

Ti nem érzitek úgy, hogy az EU-ban mindenféle jött-ment betolakodónak több joga van, mint egy európainak? Ez a demokrácia, liberalizmus, egyenlőség?

Figyelt kérdés

Igen, ezt egy másik kérdés szövege alapján tettem fel

De szerintem igaz.


Egy magyar embernek is, ha nem dolgozik, és már nem diák, havi 6000 forintot kell fizetnie, hogy orvosi ellátástbkapjon.

Ausztriában pedig mindenféle tízezerszámra beözönlő barbár hordák beazonosíthatatlan tagjainak ingyen jár, még a gyógyszerért sem kell fizetnie!!!

Pedig ott még drágább az egészségbiztosítás.

Még a nőknek sem, és a gyerekekenek sem adnak csak úgy ingyen, nekik is fizetni kell, aki azt mondaná, hogy legalább a nőknek és a gyerekeknek adjanak. Nekik sem jár, fizessék ki a gyógyszert, nekem is ki kell sok ezret, ha beteg vagyok.


Ugyanígy, nekünk sokezer forint a vonat, és a buszjegy, ezeket meg ingyen viszik, és különbb kocsikkal, mint amiért mi sokszor kemény ezreket kiadunk. (az már más dolog, ha összeszarják, mert nem ismerik a WC-t, undorítóak ezek az "emberek"!

Ha nem fizetett a közlekedésért, akkor menjen gyalog, fagyjon meg, engem nem érdekel, senki nem mondta, hogy idejöjjön, úgy kell neki, itt is megfagynak hajléktalanok, tömegközlekedésről még csak nem is álmodnak.


Ugyanígy, ha valamelyik magyar állampolgár így tönkreteszi a szerelvényeket, környezetét, azt is megbírságolják.


De például az uniós gyermek, női jogvédelem, stb, mikor léptek fel a "jövő németei, vagy franciái" között lévő családiberőszakkal szemben?


De már eleve kaját sem kellene kapniuk, hiszen még itthon sem sikerült felszámolni az éhezést, hogyan gondolják valakik, hogy egyetlen kenyeret is adjanak valakinek, aki itt csak kárt okoz, amíg itt valaki éhezik?


Pedig igen, ők itt csak kárt okoznak, ennyi erővel ez olyan, mintha csótányt etetnék otthon, vagy patkányt, hiszen annak is vannak jogai.


2015. nov. 2. 19:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
43%
Nem, nem érzem úgy - annyira azért nem vagyok elszállva a földről.
2015. nov. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
34%
A te őseid mikor jött-mentek ide be Európába ? A vonatok WC-it pedig maga a MÁV záratta le a MÁV alkalmazottakkal.
2015. nov. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nekem meg ne sajnáltassa senki a "háború elől menekülőket"


1. már rengeteg olyan országon jött keresztül, ahol nincs háború

2. aki menekült, az menjen egy ellenőrző-regisztráló pontra, tegye le a személyit, iratait, jelentkezzen be, hogy háborút országból jöttem, meghúzom magam, menedéket kérek, majd ha vége a háborúnak, azonnal húzok haza.


aki nem szabályosan csinálja, hanem eldobja iratait, és illegálisan, a zöldhatáron keresztül megy, annak akkor sincs itt joga semmilyen menedékhez, ha esetleg mégis háború elől jött

2015. nov. 2. 19:43
 4/20 anonim ***** válasza:
Az még egy dolog, hogy mit gondolsz a menekültek jogairól, arról még lehet vitatkozni. De a stílusod alapján ijesztően szociopatának tűnsz, ez pedig mindennél szánalmasabb. Ez a legnagyobb gáz, tudod, hogy valaki ilyen módon tud beszélni más emberekről. De mindegy, te bajod, magadról állítasz ki szegénységi bizonyítványt.
2015. nov. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
48%

"Egy magyar embernek is, ha nem dolgozik, és már nem diák, havi 6000 forintot kell fizetnie, hogy orvosi ellátástbkapjon.

Ausztriában pedig mindenféle tízezerszámra beözönlő barbár hordák beazonosíthatatlan tagjainak ingyen jár, még a gyógyszerért sem kell fizetnie!!!"

- Nem érzed úgy hogy a KORMÁNYUNK miatt van ez? Hogy ennyi járulékot meg adót kell fizetni....csak ezt kérdezem.

2015. nov. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
És mondjuk a magyarok ősei sem voltak sokkal kulturáltabbak, de nem voltak különbek azoknál, akik itt voltak akkor, de utána nagy erőfeszítések árán felépítették ezt a társadalmat, és viszonylagos anyagi jólétet, ez az érték, ezt kell megvédeni.
2015. nov. 2. 19:49
 7/20 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy a kormány miatt van, de az se kapja ingyen, aki meg semmit nem fizet, papírjai sincsenek.


Lehet, hogy ha a kormány jobban csinálná, akkor kevesebb teher lenne rajtunk, de valamekkora közteher akkor is lenne rajtunk, ha normálisan kormányoznának, akkor is mi tartanánk fel az egészségügyet, és a migránsoknak akkor sem lenne joga hozzá, amíg nem fizet.

2015. nov. 2. 19:52
 8/20 A kérdező kommentje:

Igen, a "magyar" balosok mindenki érdeke mellett kiállnak, csak a magyarok érdekei mellett nem.

Ugyanez igaz Európára is, az európai ballib vezetés mindenkit véd, csak az Európait nem.

2015. nov. 2. 19:54
 9/20 anonim ***** válasza:
36%
Egyébként igaza van a kérdezőnek nem érdemelnek sok együttérzést. Amerre járnak száz köbméter szám dobálják a szemetet ruhát élelmet inni valót. Saját gyerekeiket hajigálják át a kerítéseken hát milyen ember az ilyen. Agresszívak követelőznek üvöltöznek és elégedetlenek. Én ha vendégségbe megyek meg próbálok külömbül viselkedni minden téren mint otthon. Sokan példálóznak az 56-os magyarokkal , igen őket is be fogadták bár lehet kevesen tudják Ausztriában táborokba gyűjtötték őket majd le adták igényüket ki hova szeretne menni. Majd ha a választott ország úgy döntött fogadja akkor mehetett és ha erre 1-1.5 évet kellett várni akkor annyit várt a magyar a táborban. Nem tört ki csürheként és özönlött el országot kénye kedve szerint.
2015. nov. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nekem nem lehet így beszélni, de a muszlim migrén nyugodtan mondhatja európai nőt látva, hogy ez nem úgy van felöltözve, mint egy normális asszony, meg kellene erőszakolni, meg kellene ölni.


Ő akárhogy, akármilyen stílusban követelőzhet, az téged nem zavar, de miért is, mert sötétebb a bőre?

2015. nov. 2. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!