Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tulajdonképpen a párizsi...

Tulajdonképpen a párizsi merénylet után miért fogadnak még migránsokat?

Figyelt kérdés

Azért az elgondolkodtató, a TV-ben is volt róla szó, hogy a migránsok kb 80%-a életerős, fiatal férfi, akik egyrészt érthetnek a fegyverekhez, másrészt szinte meg sem kottyan nekik a több ezer km-es út.

Az egyik párizsi támadó is menekültként érkezett, és Görögország regisztrálta.


Mindenki azt hangoztatja, hogy a menekültek között sok szélsőséges muzulmán terrorista lehet, és mégsem tesznek semmit.

Most is 10 ezer migráns tart Horvátország felé, a statisztikák szerint pedig 2016 végéig 2 millió migráns lesz már Európában, ha ez így megy tovább.


Miért nem mondják azt, hogy elég, többet senki sem fogad be?

Akik már itt vannak, hiába dolgoznak, vagy illeszkednek be, ők is könnyen radikalizálódnak, vagy ha nem is ők, majd a gyerekeik, vagy az ő gyerekeik. Párizsban az egyik öngyilkos merénylő egy (ha jól tudom) másodgenerációs muzulmán 15 éves GYEREK volt!


Nekem nem nagyon tűnik úgy, hogy meg akarnák ezt a migránsáradatot állítani, meg az embereket visszatoloncolni.


Miért jöhetnek még mindig tovább?



2015. nov. 15. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Hát mert ők nem is gonosz terroristák, hanem csak szegény, pici menekültecskék, akiket nekünk meg kell mentenünk.
2015. nov. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert túlnépesedés van és az áldozatszám még elenyésző.
2015. nov. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Sokszor leírták előttem már:amíg a merkeljunker félék nem tűnnek el addig semmi jóra nem számíthatunk ez ügyben.

Én nyugaton dolgozom,de az biztos hogy nem hoznék ide családot.Mostmár nem.

2015. nov. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%

A tévében ismét 80%-ban életerős férfiak érkeznek? Én úgy tudtam néhány hete az M1-ről, hogy a horváton és a szlovénok felkészületlensége humanitárius katasztrófát okozott szegény menekültek között, akiknek a nagyrésze nő, idős és gyermek és ott dagonyáztak a sárban az esős időben a senki földjén.


Merthogy a horvátok és a szlovénok nem szervezték meg úgy a logisztikát, mint mi magyarok, akik a kerítésünkkel megvédtük a keresztyén Európát és a horvát határról az osztrákra fuvaroztuk a regisztrálatlan migránsokat, közöttük valószínűleg az egyik merénylőt is.

2015. nov. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Mert ők pont az ilyen szélsőséges elemek elől menekülnek. A terroristáknak ez a céljuk, minél több feszültséget szítani az európaiak és a bevándorlók között, ti szélsőjobberek pedig lelkesen asszisztáltok hozzá.
2015. nov. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%

"Hát mert ők nem is gonosz terroristák, hanem csak szegény, pici menekültecskék, akiket nekünk meg kell mentenünk."


Nagyon lepontoztátok szegényt, szerintem csak ironizált.


A TV be azt mondta Nógrádi (biztonságpolitikai szakértő), hogy a politikusok most már nem hagyhatják figyelmen kívül mint eddig a titkosszolgálatok óva intését. És ha kiderül, hogy nem csak 2-3 generációs támadó volt, hanem most érkezett akkor itt nagy változások lehetnek a migránsok politikai megítélésével.


Na erre Merkel továbbra is jótékonykodik a dolgozó németek pénzén, csak aznap 10 ezer felett volt a határátlépések száma. Megvárja még ott is vérfürdő lesz aztán talán lesz változás, vagy mint írták ha majd elkergetik de az biztos, hogy a 2017-es választásokig nem lehet ezt így húzni amit ő csinál.


Az átlagember radikalizálódik a szélsőjobboldal erősödik mindenhol. Tüntetés hegyek mindenhol, közbe mostantól a terrorfenyegetettség is és amúgy is összeomolhatnak a szociális és ellátórendszerek ha ez így folytatódik, vagy kénytelenek lesznek felvenni hiteleket (az EU-s országok is ha lesz kvóta) ugye Soros ez utóbbiéért pénzeli a migrációt, hiszen neki ez befektetés nem segítségnyújtás.


És gyanítom, hogy ilyen politikába beleszóló háttérérdekek miatt nincs és nem is lesz lezárva még a határ. Mert ez a józan ésszel szembemegy, Merkel de egy megválasztott politikusnak sem kéne az őt megválasztók érdekeivel szembe menve idegenekét előtérbe helyezni, és ez csak az anyagi oldal, ott van a biztonsági is.

2015. nov. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%

"Mert ők pont az ilyen szélsőséges elemek elől menekülnek."

Igen, ilyen szélsőséges elemek elől menekülnek. És hozzák magukkal (most már bebizonyosodott) az ilyen szélsőséges elemeket. Kérdem én. Kell nekünk több millió bevándorló, akiket etetünk, pénzelünk, úgy, hogy köztük vannak azok a terroristák, akik majd felrobbantanak minket, vagy épp lelőnek egy koncerten? Komolyan még van olyan agymosott szélső liberális, aki ezek után is egyetért azzal, hogy jöjjenek ide a menekültek?

2015. nov. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!