Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Francia Terrornap után sokan...

Francia Terrornap után sokan megváltoztatták a profilképüket, sokaknak viszont Trianon miatt nem tetszet, de miért?

Figyelt kérdés

Trianonba tudtommal nem haltak meg. Trianon idején nem volt lehetőség profilképet változtatni. Szomorú a Trianon, de már majdnem 100 Éve volt, akkor is a Magyar vezetés hibázott, mert beállt a németek mellé, akkor is belepofáztunk mindenbe ahogy most is pedig sok dologhoz közünk sincs. nem a mostani franciák tehetnek erről, én sem vádolom az múltat ha valami nem tetszik. Kb ez olyan mintha utalnék valakit, csak ezért mert mondjuk az tatája szemétszéget követet el ellenem.

Igaz magyarnál önzőbb ember nincs a földön, csak a másik szenvedése éltet bizonyos embereket, tisztelet a kivételnek..


Ráadásul most ártatlanok haltak meg, miért nem lehet összefogni



2015. nov. 15. 18:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

"a Magyar vezetés hibázott, mert beállt a németek mellé,"


Vagy rúgd ki a történelem tanárod, vagy pofozd fel!

2015. nov. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az orosz Gép, viszont jogos, de arról meg a Facebookot kéne megkérdezni hogy miért nem volt lehetőség akkor meg az Orosz zászlót kitenni. Kiraknám én a magyart is a nemzeti ünnepekkor ha lenne rá lehetőség, hasonló egyszerű módszerrel mint most.
2015. nov. 15. 18:39
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Párizsban is ugyanolyan emberek haltak meg, mint te meg én. Mielőtt bárki elkezd szemét franciázni (itt tenném hozzá: nekem is fáj Trianon) gondoljon bele, hogy esne neki, ha az ő szerettét, családtagját érte volna halálos lövés. Átlagos, hétköznapi emberek haltak meg nem azok a szemét szar emberek, akik belekényszerítették hazánkat ebbe az igazságtalan békeszerződésbe.

Senki se választhatja meg, hogy hova szülessen.

2015. nov. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Még egy, énis sajnálom Trianont mert igazságtalan stb, minden Magyar sajnálja, meg azokat is sajnálom akik igy kint rekedtek, a határokon túl, de ha más nemzet ellen van valami támadás akkor azokat is sajnálni kellene.
2015. nov. 15. 18:44
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a véleményem, hogy bárhol is halnak meg ártatlan emberek az nagy tragédia. Amikor lezuhant az ororsz gép akkor is ugyanúgy megvoltam rendulve mint a mostani merényleteknél, engem ugyanúgy felkavart hogy ártatlan embereket gyilkoltak meg szándékosan. Én akkor sem és most sem raktam ki semmit facebookra, de jó ötletnek tartom egyébként.
2015. nov. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
8%

Mert Kovács Dániel nem szólt, hogy meg kell változtatnom.


[link]

2015. nov. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
53%
Nem a magyar vezetés hibája volt a trianon. Úgy ítélték meg, hogy felelősek vagyunk az első haború kirobbanásáért, mivel az Osztrák-Magyar Monarchia része voltunk, pedig ez nem igaz mert a magyarok mindvégig ellenezték a háborút (lásd, Tisza István), de az osztrákok sem vilagháborút akartak, csak megfenekelni Szerbiát. Ezért cibálták meg az országot. Ausztria mit kapott? Tehát abszolút nem a magyar vezetés hibája volt.
2015. nov. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%

Csak egy kérdés:

szerintetek egy szlovák, román, szerb netező lecserélné a profilképét magyar zászlóra, ha ugyanez a terrorcselekmény Budapesten történik?

Na ugye.

2015. nov. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem a magyar vezetés a hibás, hanem az antant amiért rajtunk vertek le mindent.
2015. nov. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Megint vissza kell fognom magam, hogy kulturált tudjak maradni:

1. Azok a "retkes csigazabálók" emberek, mint bármelyikünk.

2. Trianon idején ezek az emberek még halvány gondolatként sem léteztek. Most azért ne gondoljak rájuk megrendülten, mert néhány túlpörgött kirakatember Elfelejtette, hogy ez már egy másik generáció?

Esetleg a 3 éves fiamon nem szeretné valaki számonkérni a Kádár rendszert?

Ahogy már elmondtam más kérdésnél is: Én tiszteletben tartom mindenki politikai nézetét és az egyes esetekben ehhez társuló (megjátszott, vagy őszi te) hazaimádatát is, de a pojácáskodástól a víz lever!

Mit tehetnék ezek a szerencsétlenek Trianonról? Semmit! Ma ők, holnap talán mi. Legyünk már észnél!

2015. nov. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!