Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem engedjük be az eu...

Miért nem engedjük be az eu -ba az oroszokat és ukránokat?

Figyelt kérdés
Elvileg az elöregedés miatt bevándorlókra van szükségünk. Az Oroszok szívesen jönnek ide, nem robbantanának és könnyű lenne őket integrálni. Mégis az Eu inkább a fejlődő országokat választja.

2015. nov. 22. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
3%

Mert az ukrán, orosz belorusz nem elég "színes",nem elég eltérő kultúra.

Nem tudnának a baloldali-liberális pártok belőlük szavazótábort csinálni.


Meg hát, éljen a multikulti.

2015. nov. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Az EU nem válogat, egyszerűen onnan nem akarnak nagyon sokan jönni.
2015. nov. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Az EU-ba belépésnek megvannak a kritériumai. Olvasd el. Ez nem engedés kérdése. Meg kell felelni bizonyos dolgoknak, amiktől az Ukránok fényévekre vannak. Mint mi az euró kritériumaitól.
2015. nov. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

"Az EU-ba belépésnek megvannak a kritériumai. Olvasd el. Ez nem engedés kérdése. Meg kell felelni bizonyos dolgoknak, amiktől az Ukránok fényévekre vannak. Mint mi az euró kritériumaitól."


A kérdező bevándorlásra gondolt, nem új EU tagfelvételre.

2015. nov. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Sry, én kérek magamra piros kezet.:)


Az oroszokról annyit hogy tele van velük az EU. Londonban nem tudtam úgy étterembe menni hogy orosz akcentussal kérdezzen a pincérnő. Egyik legmagasabb a kivándorlási vágy (magasabb mint nálunk) és el is hagyják az országot a jobb élet reményében. (igen, a mocskos, libsi, állandóan hanyatló nyugat-európába)

2015. nov. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom miről beszélsz kérdező. De nézz utána hány Orosz vesz nálunk letelepedési államkötvényt, de megsúgom elég sokan.
2015. nov. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
5-ös azok valószínűleg baltiak voltak és nem oroszok...
2015. nov. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A baltiak mi voltunk.:)

Oroszok voltak.

2015. nov. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát akiket Oroszokat a környékünkön látni - Hévíz - nem úgy néznek ki mint akik azért jöttek ide mert kevés volt a pénzük. :D


Amúgy párral elbeszélgettem már, de azt mondják a közemberek élete sem olyan szörnyű mint ahogy a média beállítja az Oroszországi életet.

2015. nov. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt pár orosz munkatársam. Ők mesélték hogy kb két részből áll az ország: Moszkva és nem Moszkva. (kb mint nálunk) Moszkva legalább ötször drágább mint a többi régió és 10szer mint az Uralon túl. Az egy más világ, inkább Kínához hasonlít, olyasfajta szegénységgel, amit mi egy napig nem bírnánk ki, amíg Moszkva Nyugat-Európai város, sugárutakkal, luxusautókkal, és valódi középréteggel, egész normális fizetésekkel.
2015. nov. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!