Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A svédek meddig tűrik azt,...

A svédek meddig tűrik azt, ami folyik az országukban? Mi lesz így Svédországgal?

Figyelt kérdés

Egyszerűen ha ránézek arra az országra, összeszoruló gyomorral adok hálát az Istennek, hogy nem oda születtem.


Malmö, Stockholm, Göteborg meg a többi nagyváros iszonyat tele van bevándorlókkal. Nagyon sok a muszlim, és a 9 milliós Svédországban 2 millió már a bevándorlók száma! Persze van sok európai bevándorló is, de iszonyat sok a szír, afgán, pakisztáni, és a hasonló kultúrnép.

Egyes városrészekben nagyon lement az ingatlanok ára, egyre több a "no go-zóna", és az erőszak is egyre több.

Olvastam, hogy rengeteg banda alakult már, akik fenyegetnek, vagy védelmi pénzt szednek az adott kerületben lévő szórakozóhelyektől.


A volt svéd miniszterelnök, vagy kicsoda is kijelentette tavaly, hogy:


"The Former Prime Minister of Sweden, Fredrik Reinfeldt, came out with an anti-White rant saying that Sweden belongs to the immigrants who move there, not the Native Swedish."


(videó is van róla)


Én ezt egyszerűen felháborítónak tartom.

Lehet, hogy most határellenőrzést vezettek be, de attól még befogadnak egy csomó mindenkit. Mikor lesz ennek vége?


A svéd szólásszabadság korlátozásához képest a magyar egy nagy semmi. Olvastam, hogy nem egyszer fordult elő olyan, hogy egy diákot kicsaptak az egyetemről, mert kicsit is rossz véleménnyel volt a bevándorlókról. A bevándorlókról az átlag újságoknak nem szabad írni semmi rosszat, mert az rasszista, stb. Svédországban bevezették a fekete ragtapaszt is, mert a fehér az már milyen rasszista. Még a dánok is röhögtek ezen, meg a fejüket fogták.


A svéd nyelvet sem kötelező már a bevándorlóknak megtanulni, az ilyen iskolákban sem fogják már tanítani, mert minek, ha sokan beszélnek angolul, a bevándorlóknak is már szomáli, arab, afgán, stb nyelven plakátoznak a politikai pártok is.


Meddig fog ez menni? Komolyan odáig mennek majd, hogy ha már annyi muzulmán meg egyéb bevándorló lesz, hogy majd leváltják a királyt, mert milyen rasszista, hogy csak fehér király van, meg megváltoztatják az ország nevét Jumhurriya al Suida-ra?

Van olyan iskola, ahol a svéd zászlót nem egyszerűen levették, hanem betiltották, mondván, a bevándorlókat sértheti.



Nem provokálásnak szánom a kérdést, csak komolyan nem értem, hogy az átlag svéd ezt hogy tűrheti el. Nem hiszem, hogy a svéd radikális párt is olyan radikális lenne, hogy hazatoloncolná ezeket.

Svédország azokat sem rakja ki, akik bevándorlók és bűnöznek.



Mi a legelképzelhetőbb Svédország jövőjét tekintve? Norvégia, Finnország és Dánia normálisan állnak a kérdéshez, és nem fogadnak be akárkit. De Svédország....


A svédeket komolyan nem zavarja ez? Ők hajlandóak lennének élni egy Pakisztán szintű muzulmán országban?



2015. dec. 25. 09:03
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Csodálom, hogy Svédországban a karácsonyt még nem érte nagyobb "támadás" a liberális svéd vezetők részéről.
2015. dec. 25. 09:07
 2/16 A kérdező kommentje:

A volt svéd miniszterelnök még ennyit mondott:


"Is this a land that is owned by those who have lived here for three or four generations, he asked, or is Sweden [a country] where people who come here in mid-life makes it to be and develops it?"

2015. dec. 25. 09:09
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Svédországnak vége. Fel kell készülnünk, hogy befogadjuk a svéd menekülteket, akik tömegesen érkeznek majd Magyarországra.
2015. dec. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Svédországban szó szerint liberális diktatúra van, ahol mindenkinek szabad mindent, csak az őslakosoknak nem, ahol mindenki érdekét figyelembe kell venni, csak az őslakosokét nem.

Van pár svéd ismerősöm. Az egyik Göteborgban lakik, a másik meg valahol északabbra az ország középső részén. Mind a kettő elmondta, hogy valószínűleg elköltöznek vagy Norvégiába, vagy Dániába, mert elegük van abból, hogy már a legkisebb városban is megjelentek a beilleszkedni nem tudó muzulmánok, meg a kéregető koldusok tömkelege. Az egyik mesélte, hogy Svédországban tilos kimondani a negatív véleményedet, mert ha kimondod, akkor rasszizmus vádjával visznek a börtönbe.


Egyébként az egyik svéd televízióban cenzúrázták a "bevándorló" (immigráns) szót, mintha sértő lenne. Istenem....

De a legmeghatározóbb nekem az volt, amikor egy szomáliai újságírónő kijelentette, hogy Svédország maga veszélyesebb mint Szomália fővárosa, azért, mert nem mondhatod el soha az igazságot, az igazságnak titokban kell maradnia, a népet meg elcsendesítik. És igaza van...


Hogy mi lesz az országgal a jövőben, azt nehéz megjósolni. Ha marad minden ugyanígy, akkor a svédek szó szerint átadják az országukat a muzulmán meg egyéb bevándorlóknak.

Viszont le leszek pontozva, de remélem, hogy ha a svédeknek egyszer menekülniük kell, akkor nem fogadja be őket senki. Ilyen beteg hiperliberális gondolkodással rendelkező emberekre senkinek sincs szüksége.

2015. dec. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Hat évig svéd cégnek dolgoztam, sokat jártam oda, sok svédet megismertem. Nagyon sajnálom őket, mert egy naiv, nagyon jóindulatú, toleráns nép.


Talán arról lehet szó, hogy náluk nagyon régen nem volt háború, forradalom vagy hasonló konfliktus, és valahogy elhalt az önvédelmi képességük.


Egyébként - az idevágó felméréseket persze nem ismerem - de nem lepne meg, ha a nép álláspontja egész más lenne, mint amit a vezetőik képviselnek. (Majd most valami liberális idelinkel valami tanulmányt, hogy de, a svédek nagyon is szeretik a muszlim bevándorlók tömegeit.)


Ma egész Európában csillagászati a távolság a nép akarata, napi tapasztalata és a politikusok politikailag korrekt nyilatkozatai között. Ennek áldozata Svédország.


Egyébként sokat voltam Norvégiában is, ugyanaz a .zar, tán a Dánoknál jobb némileg a helyzet.

2015. dec. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%

Én itt élek jelenleg.

Amiket a kérdező leírt, annak a tizede sem igaz.


Persze sok a színes bőrű bizonyos városokban, de nem olyan nagy gond ez, mint amilyennek látni akarják egyesek.

Az életszínvonal még mindig az EU átlag felett van, aki tisztességes az jól élhet.


Bűnözők meg mindig is voltak, és lesznek is. De a bűnözés bőrszíntől független!


Szóval nem kell aggódnotok értünk! Jól vagyunk. :)

2015. dec. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
2015. dec. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem csodálom hogy svédországban van a legtöbb nemi erőszak, kis toleránsok...
2015. dec. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

Svédországban is az van mint más nyugati országban, csak ott egy kicsit fokozottabban. A lényeg röviden:

Aki beleszólhat a migráns politikába, azt nem érdekli mi lesz az országgal, akit érdekel, az nem szólhat bele.


Rövid és tömör válasz, de nagyon ott van a lényeg.

2015. dec. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
16%
Kretén.
2015. dec. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!