Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A magyarokat mennyire utáljak...

A magyarokat mennyire utáljak Németorszagban? A többi bevándorlóhoz hasonlóan tartaniuk kell atrocitásoktól (felgyújtás, megverés)?

Figyelt kérdés
2016. jan. 18. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
A huzamosabb ideig Németországban tartózkodó magyarok többnyire tanulni vagy dolgozni mennek ki, sőt igazából a legtöbb közép-európai ezek miatt megy Németországba, ezzel szemben az ún. bevándorlók a segélyező rendszert mennek megfejni, ezzel pedig jogosan hívják ki a német nép ellenszenvét. A németek számára a közép-európaiak olcsón dolgozó melósok, akiket megéri alkalmazni, szóval nem igazán bántják őket, viszont azok, akik nyíltan és leplezetlenül azért mennek oda, hogy eltartsák őket, cserébe pedig még a legalapvetőbb együttélési szabályoknak se akarnak megfelelni, azok ellen valamilyen szinten érthető, hogy miért lépnek fel a németek.
2016. jan. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Semennyire nem kell tartani ilyesmitol, de valojaban egy arab menekultnek sem.
2016. jan. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
A magyarokat szeretik, mert normálisak, dolgosak, képzettek, lelkiismeretesek, tisztelettudóak és nem utolsó sorban európaiak.
2016. jan. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem szeretnek itt.Nem kellett hozzà se spicliskednem se popsit nyalnom.Elvégzem ami a dolgom úgy viselkedek mint jó vendéghez illik.

Nagyjàból ennyit kéne csak csinàlni mindenkinek.

Több kollégànàl tapasztaltam hogy rövid időn belül elszàlltak szépen maguktól.

A b**i német hogy linkel én persze odarakom magam azt hol keresek annyit mint ők!

Aztàn ha esetleg tényleg így is van.Többet túlórâzunk ez igaz.Csakhogy egy idő utàn még többet linkelnek mint a leglinkebb német.

Én ezt tapasztaltam,de én egy helyen vagyok màr tìz éve.

Lehet màshol màsképp van.

2016. jan. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!