Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek politikailag...

Szerintetek politikailag korrekt ez a bevándorlással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A kölni eset mutatja, hogy egyre több atrocitás van a nigránsokkal. Ha létezne egy olyan fórum, blog, ami a no go zone-kat gyüjtené egybe az érintkezés elkerülése végett az rasszistának számít?

2016. jan. 25. 23:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
25%
Németországban nincsenek no go zone-k...
2016. jan. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
25%

Aki a bűnözést bármilyen kapcsolatba hozza a migránsokkal, rasszista.

Max akkor nem leszel az, ha a migránsok nogo -zone -jai mellet a fehérbőrű nácik által veszélyeztetett területeket is jelölöd ezzel beismerve, hogy a fehérek közt is ugyanannyi bűnöző van.

2016. jan. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen virágnyelven fehér AFD-sekkel jelölöd a no-go zónákat, mi meg érteni fogjuk hogy mit jelent. És szerintem mindenki érteni fogja.
2016. jan. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%

Nem lenne politikai korrekt, sokat támadnák politikailag.

Liberális oldalról azért, mert ez azt sugallná, hogy a bevándorlók nem akarnak, nem tudnak integrálódni, nagy a bűnözés, rossz a közbiztonság miattuk. A kormányok is támadnák, tagadnák a NO-GO zónák létezését, mivel ha elfogadnák, azzal elismernék az állam politikai kudarcát, hogy vannak városrészek, ahol nem képesek a társadalmi, alkotmányos rendet fenntartani.

2016. jan. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

"Németországban nincsenek no go zone-k..."



Nincsenek mi? Hahahaha...

2016. jan. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Bonn 7 zónával rendelkezik, Berlinben Neukölln és Kreuzberg számít veszélyes városrésznek.


[link]

2016. jan. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
44%

Hol a határa egy gettónak, és mitől gettó a gettó?


USA-ban könnyű ezt megállapítani, hiszen az emberek szinte teljesen szegregálva élnek (mondjuk egy főút jobboldalától az utcák a feketéké, baloldalától a fehéreké), Európában viszont egy gettó vegyes lakosságú etnikailag.

Gondolj Budapestre, itt se tudsz éles határt húzni, esetleg a gettó központját megállapítani (pl. Józsefváros esetén Diószeghy, Tömő, Magdolna, Teleki).


Illetve mitől gettó a gettó? Én Svédországban (Göteborgban) voltam a helyi No Go Zoneban, igaz lakni nem laktam ott, hanem turistaként. A környék kinézetre esküszöm sokkal rendezettebb mint Magyarország nagy része (bár lehet hogy ez az állam érdeme, nem a lakóké). Annyi volt csupán a helyzet, hogy a játszótéren néger kisgyerekek is játszottak. Itthonról persze egy veszélyes, félháborús helynek képzeltem el.

2016. jan. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

"Aki a bűnözést bármilyen kapcsolatba hozza a migránsokkal, rasszista.

Max akkor nem leszel az, ha a migránsok nogo -zone -jai mellet a fehérbőrű nácik által veszélyeztetett területeket is jelölöd ezzel beismerve, hogy a fehérek közt is ugyanannyi bűnöző van."



Hol vannak a "nácik"?

Mutasd már meg nekem?


[link]

[link]

[link]

[link]


Itt van egy két kép, hogy hogy néz ki egy cigánytelep.

De gondolom láttál már ilyesmit. Minden város és falu határában van egy.


Most linkelj már "nácik által veszélyeztetett terület"-ről képet. Hol vannak a nácitelepek?

2016. jan. 26. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
42%

szebbjovo pont hu


azaz, tajekozodj onnan, neked ott megmondjak hogy hany nogo zona van Nemetorszagban.

2016. jan. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

Parizs is tele van! Ja, nem is.


https://www.youtube.com/watch?v=hfLf6tO7vSA


(persze aki a szebbjovo pont hurol idez, az valoszinuleg nem beszel angolul. Sem)

2016. jan. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!