Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Angliában mikor mennek az...

Angliában mikor mennek az emberek szavazni, milyen igazolványt visznek magukkal, hogy igazolják magukat?

Figyelt kérdés

Személyi nincs náluk. Jogsi van, de nem mindenkinek (nem vezet mert nem akar, nem tud az egészségi állapota miatt, eltiltották stb). Útlevél van, de az se mindenkinek.

Akkor hogyan igazolják magukat választáskor? Illetve helyhatósági választáskor azt hogyan igazolják, hogy az adott körzetben laknak? Tudtommal ott nincs olyan lakcímnyilvántartás mint nálunk.



2016. jan. 28. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha szavazni akarsz, regisztràlnod kell magad. Ha ez megvan, kapsz egy levelet. Azzal mèsz szavazni ès ceruzàval teszed az X-et. Ennyi.
2016. jan. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

OK de honnan tudják megállapítani, hogy én vagyok e az akinek kiadom magam?


Regisztrálok mint John Smith. Kapom a levelet. Viszem magammal. Nincs személyim nem tudnak ellenőrizni. Szavazok. Közben meg Rob Harris vagyok.

2016. febr. 4. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!