Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Uruguay mennyire van jó...

Uruguay mennyire van jó viszonyban a nyugati országokkal?

Figyelt kérdés

2016. márc. 28. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen, mivel maga is nyugati ország.
2016. márc. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 e.x.t ***** válasza:

Alapvetően jó a viszony, nincsenek különösebb konfliktusai, Dél-Amerika Svájcaként emlegetik.

[link]

[link]

2016. ápr. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
első :DDDDDDDDDDD reggelre jól jött ez
2016. ápr. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
08:41: Miért is? Demokrácia van, nem épít illiberális rendszert, rendben működnek a dolgok... Ergo: politikai, mentalitásbeli, és persze földrajzi szempontból is nyugati országnak számít.
2016. ápr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ja, hogy te komolyan értetted... azt hittem, a földrajzi elhelyezkedésével hülyéskedsz, azon nevettem, na mindegy


hm, hát nem tudom... én Uruguayt azért a harmadik világba sorolnám, de okés

2016. ápr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19:38: a harmadik világot Afrika és Dél-Ázsia nyominger országai jelentik. Ha utánanézel az egy főre jutó GDP-nek és a HDI-index-nek, akkor láthatod, hogy Uruguay mennyire nincs ebben a kategóriában. Illetve ha Uruguay a harmadik világhoz tartozik, akkor mi is annak a részei vagyunk, mivel Chile, Argentina és Uruguay nagyjából a mi szintünkön vannak - sőt, Chile le is hagyott már minket.
2016. ápr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hm... értem, amit mondasz, de nem feltétlen nincs igazam


[link]


Eredeti értelemben véve igazam van, viszont meglepetésemre fejlettség alapján Uruguay nemhogy a közepesbe, hanem a magasan fejlettbe tartozik. Érdekes.


na bocsi az OFFért

2016. ápr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!