Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Norvégiában is olyan elfajzott...

Norvégiában is olyan elfajzott értékrend van, mint Svédországban?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a férfit évekkel ezelőtt megerőszakolta egy szomáliai menekült.

Az elkövetőt elfogták, pár évre lecsukták,a büntetés letellett.

Mondjuk, 4 és fél év elég abszurd és kevés egy nemi erőszakért, de ez a norvég állam hibája.


Most pedig valószínűleg, ki lesz utasítva.



A megerőszakolt férfi azt mondta, szörnyű, ami vele történt, máig kísérti, de emellett bűntudata (!) van, bűnösnek érzi magát, amiért kiutasítják az elkövetőt.


A legdurvább, hogy a megerőszakolt férfi a politikában is tevékenykedik.


Ilyen egy igazi liberális.



2016. ápr. 10. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Á, nem ilyen. Ilyen egy valódi, gondolatot mellőző, a dolgokat meg nem értő, sőt a megértéstől viszolygó ember. Kérdez, miközben állít.
2016. ápr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Ilyen egy ember, aki meg tud bocsátani és nem habzó szájú gyűlöletet érez ha valami történik vele. Tudom nektek szélsőjobbereknek ez valami felfoghatatlanul idegen dolog.


Ja és azt a mondatot persze gondosan elhallgatod, hogy "Megkönnyebbülést és boldogságot érzek, hogy örökre eltűnik innen." Meg azt is, hogy nem politikus, csupán párttag, bár ezt a legtöbb újság megteszi, hiszen mennyivel nagyobb szenzáció már ha egy balos politikus mond ilyet, ugranak is rá a fotelnácik mint gyöngytyúk a takonyra.

2016. ápr. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

"Atyám, bocsáss meg nekik, mert nem tudják, mit cselekszenek." - Jézus a kereszten.


Felmerül a kérdés, hogy ki követ valóban keresztyén értékrendet, a habzó-szájú szélsőjobberek akik ilyenkor kapásból nekiállnak libsizni, vagy a megerőszakolt...

2016. ápr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Ez egy egyedi eset,egy magas szociális érzékenységű emberrel.


Ha megdobnak kővel,dobj vissza kenyérrel:)


Kevés ilyen ember van,de nem tudom mi köze ehhez bármilyen politikához.

2016. ápr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem az ilyen emberekből kellene több,mint a norvég férfi. Ismeri a szót,hogy megbocsátás. Tudom,Magyarországon ez sokaknál ismeretlen fogalom.
2016. ápr. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
Az ilyenek miatt fogja elsöpörni az iszlám az európai kultúrát. Akkor majd örülhet a sok elmelibbant a "kulturális sokszínűségnek".
2016. ápr. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%
Addig van Európa, amíg liberalizmus van. Nem tudom, hogy téged megnyugtat-e, ha szitokszónak használod. Viszont igazán kifejthetnéd, hogy mi lenne a számodra ideális államberendezkedés.
2016. jún. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!