Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen az élet Franciaországba...

Milyen az élet Franciaországban? Tényleg az ország fehér lakossága már nem érzi magát otthon a muzulmán lakosság viselkedése miatt?

Figyelt kérdés
Ma megnéztem az egyik TV csatorna videóját az interneten, amelyben a Magyarországra települt félig francia, félig magyar újságíró fiatalember megdöbbentő, szinte hihetetlen képet vázolt fel Franciaországról.

2016. ápr. 24. 16:46
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Ez az a videó amire fentebb utaltam: Franciaország vége, ez a címe: https://www.youtube.com/watch?v=FzujX0UPzj4
2016. ápr. 24. 16:50
 2/28 A kérdező kommentje:
Itt pedig egy újságcikk ugyanerről: [link]
2016. ápr. 24. 17:01
 3/28 anonim ***** válasza:
90%

Én dolgoztam ott fél évet.

Ha Magyarországon lenne annyi nem európai, mint Párizs egyes részeiben, akkor én sem érezném magam otthon.


Egyszerűen felfoghatatlan.

Franciaországnak van a legszebb építészete Európában.Illetve, nagyon szép a kultúrája,nagyon nagy kár volt így hazavágni ezzel a gyarmatmigrációval.


Ott nem is indokolt a bevándorlás, mivel nem jelentős a népességöregedés.

2016. ápr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
26%
Hát, én csak két hétig voltam ott nyáron, de nem tapasztaltam ilyesmit. Nem tűnt úgy, hogy a helyieknek ilyesfajta problémái lennének.
2016. ápr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Én nem laktam ott, de a franciákat úgy ismertem mint a kultúrájukra egészségesen büszke nemzetet. Ehhez képest megdöbbentenek az onnan jövő hírek. Nem értem, hogy miért hagyták.
2016. ápr. 24. 17:10
 6/28 A kérdező kommentje:
17:07 Te turistaként konkrétan mit tapasztaltál és az ország mely részében jártál?
2016. ápr. 24. 17:11
 7/28 anonim ***** válasza:
35%
Igen, már tömegesen menekülnek Magyarországra, annyira rossz ott.
2016. ápr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
75%
Igen tényleg. Caisnál néha ostromállapot van. A vidéki kis és nagyvárosok pedig tele vannak bandázó négerekkel. Vannak kifejezetten lepukkant negyedek is.
2016. ápr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
85%
Még beengednek néhány millió muzulmánt Nyugat-Európába aztán ki lehet írni akár Párizsban is, hogy " Az európai kultúra megszűnt." Ez egy öngyilkos nyugati politika.
2016. ápr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
67%

"Igen, már tömegesen menekülnek Magyarországra, annyira rossz ott."



Hát tümegesen még nem, de igazából nem sok híja.

2016. ápr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!