Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A háttérhatalomról (illuminátu...

A háttérhatalomról (illuminátusok, bilderbergek) elméleteket bizonyították tudósok. Mit gondolsz?

Figyelt kérdés

Sokat hallani, hogy a világgazdaságban végbemenő folyamatokért végső soron egy háttérbehúzódó illuminátusoknak nevezett hatalom a felelős, mely az emberi populációs jelentős lecsökkentésén fáradozik, éhínség, háborúk, orszuágok nyomorbadöntése anyagilag (IMF kölcsön), váságok kirobbantásával. Igazából én a politikusokról semmi jót nem tételezek fel, ennek ellenére az emberek nagy része ezt konteoként kezelte, mert nem volt semmi tudományos alapja. Eddig : [link]


Svájci matematikusok, akik nem érintettek politikailag bebizonyították, hogy a világ gazdaságát egy szűk csoport a Goldman sucks és hozzá kapcsolódó hálózat, azaz a bilderbergek tartják a markukban [link]


„Tulajdonképpen a cégek kevesebb, mint 1%-a irányítja az egész hálózat 40%-át,” mondja James Glattfelder, a zürichi Svájci Állami Intézet komplex rendszerelméleti kutatója



2016. ápr. 24. 16:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/97 anonim ***** válasza:
68%
2016. ápr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/97 anonim ***** válasza:
90%

"Goldman sucks"


ez vicc volt, vagy tényleg ennyire hülye vagy?


Egyébként meg a kutatás azt bizonyítja be, hogy a nagyon gazdag pénzembereknek nagy a hatalma, ami azt hiszem mindenki számára triviális. Amit viszont nem bizonyít be, hogy ezek a nagyon gazdag pénzemberek együttműködnek hogy a saját szájízük szerint átalakítsák a világot, ami a konteósok mániája.

2016. ápr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/97 anonim ***** válasza:
95%

"mely az emberi populációs jelentős lecsökkentésén fáradozik"


Akkor valamit elég keményen elcsesznek.

2016. ápr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/97 anonim ***** válasza:
77%

1. az emberi populáció csökkentése szerintem pont, hogy kívánatos dolog


2. tanulj meg szöveget értelmezni, ha neked az jön le a cikkből, amit fent leírtál, nem lepődök meg, hogy így látod a világot :D

2016. ápr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/97 A kérdező kommentje:

Ostobaságokat beszéltek. Egyrészt nem azt bizonyítja, hogy a gazdagoké a világ, mert a a cégek kevesebb, mint 1%-a irányítja az egész hálózat 40%-át. Azaz egy kis része a farok csóválja az egészet és ezek egy cég köré a Goldmani aranyemberk köré csoportosulnak.


Másrészt az, hogy szinte végtelen számú konteo ellentmond egymásnak matematikailag, semmi köze sincsen ehhez. Ez egy elmélet, mely ma konteoként kezelt. Van egy csomó ál konteo, amit a hatalom talál ki, hogy összemosva nevetségessé tegyék ezt. Sikerült nekik olvasva akommenteket.


Harmadrészt a populáció lecsökkentése után írtam, hogy válságokkal, éhínséggel, pénzügyi manipulációval bizony itt nem afrikáról meg kínáról van szó, hanem rólatok. Minket akarnak lecsökkenteni számbelileg, ha ezt nehéz felfogni elfogadom

2016. ápr. 24. 17:32
 6/97 anonim ***** válasza:
91%
Én minden konteot úgy kezelek,hogy vagy igaz,vagy nem (bár inkább nem).Ráhatásunk úgysincs az eseményekre.A tudósokkal meg úgy vagyok,hogy ők bármit bebizonyítanak és annak az ellenkezőjét is.
2016. ápr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/97 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha csökkenteni akarják a népességet, akkor elég szar munkát végeznek...
2016. ápr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/97 anonim ***** válasza:
90%

"Minket akarnak lecsökkenteni számbelileg..."


Minek?

2016. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/97 anonim ***** válasza:
14%

2-essel értek egyet.


Egyébként meg:


Te írtad: "Eddig (2016. április 24., vasárnap)"


"2011. október 22., szombat"


Ez már unalmas.


Üdv!

2016. ápr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/97 anonim ***** válasza:
88%
Hogy a kevesebb ember kevesebbet termeljen, így nekik is kevesebb pénzük legyen. Tök logikus, nem? :) Az IMF pedig az ördög, értem? :)
2016. ápr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!