Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy fog Ukrajna jövőre...

Hogy fog Ukrajna jövőre Eurovíziós Dalversenyt rendezni, ha folyamatosan harcok vannak ott?

Figyelt kérdés

Nevetségesnek tartom az ukrán győzelmet, mert ezzel konkrétan a képünkbe ordították, hogy a zsűri kizárólag politikai szempontokat vesz figyelembe. Eddig is politika döntött, de nem mondták ki ennyire nyíltan.

Továbbá az sem okés, hogy amíg az oroszokat melegellenesnek vádolják, addig az ukránokról megfeledkeznek, akik ugyanúgy homofóbok.



2016. máj. 15. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Rengeteg sebből vérzik ez a verseny. Ki tudja mi az igazság, annyi mindent látni, és hallani.
2016. máj. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Ukrajnában a fegyveres konfliktus az ország néhány keleti megyéjére korlátozódik, és az ország fennmaradó részén az élet megy tovább, dolgoznak az emberek, működnek a szolgáltatások, pl. éppen ma indul a legnagyobb kereskedelmi csatornán az 1+1-en a The Voice ukrán változata.


[link]


Mivel az Eurovíziós Dalfesztivált a fővárosban, Kijevben fogják rendezni, így hacsak addigra a békés, oroszbarát szeparatisták nem fognak terrortámadásokat rendezni, de nyilván nem, hiszen az csak a muszlim migránsokra jellemző, akkor teljes biztonságban meg lehet tartani a Dalversenyt.


Ez az örökös sírás-rívás arról, hogy mi azért nem érünk el jó helyezést a politika dönt, már unalmas. Egy ideig lehet leplezni ezzel, hogy lehet nem a legalkalmasabb jelölteket küldjük. Valahogy 2010 előtt sem nyertük meg, amikor a jobboldal szerint tövig benyaltunk Brüsszelnek, és a magyar kormány az EU láncos kutyája volt.

2016. máj. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
2: Azért ne haragudj, de végighallgattam pár országot és az Ukrán messze a legrosszabbak között volt. Simán az oroszoknak kellett volna nyernie (ha jól tudom, ők is kapták a legtöbb szavazatot SMS-ben, de a zsűri jól megnyomta az ukránokat)...
2016. máj. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha a zsűri nem húzza meg a lengyeleket,akkor ők nyernek.


Én meg azon gondolkodok,hogy Ukrajna honnan fog előkaparni 120 millió eurót? Oroszország nem hitelez, EU sem fog,milesz? Európa legcsórobb országa,még nagyobb nyomort akarnak?

2016. máj. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező, te hányas voltál földrajzból? Siralmas...
2016. máj. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Én véleményem szerint tudatosan akarják gazdaságilag kinyírni így Ukrajnát, és ez a lehetőség rá nekik kapóra jött mert így egy dalverseny győzelme volt a legegyszerűbb ok arra hogy nagyobb anyagi veszteségbe sodorják azt az országot. Nekem sem tetszett az Ukrán dal amit előadtak. Persze régebben is eléggé látványos volt hogy politikai háttér ott van a versenyen, aki egy picit is szemfüles és tisztában van a hírekkel a világ politika terén, még ha neme is teljesen de van fogalma némi dolgokról akkor észrevehette hogy mi a helyzet. Így eléggé lehet látni hogy nem véletlen változtattak a pontozásokon hogy az adott álláson lehessen még variálni ha mégsem az az eredmény jön ki amit akarnának. Személy szerint engem nem nagyon érdekel hogy Ukrajna honnan fogja azt a pénzt megteremteni 1 éven belül de az tény hogy ott ennek következményei lesznek. Oké hogy a győzelem szép és jó és most ünnepelnek de később rájönnek hogy hoppá talán mégsem volt ez nekik annyira jó buli.
2016. máj. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5-ös!


Olvasd el a kérdésemet még egyszer! Attól mert Kijevtől messze dúlnak a harcok, még az egy országban van. Szerinted ki utazna egy olyan országba, ahol háború van? Az már részlet kérdés, hogy nem pont Kijevben vannak a harcok.

2016. máj. 15. 18:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond, hogy nem mennének, viszont a pénz miatt én se tartom biztosnak, hogy Ukrajnában lesz a következő.
2016. máj. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

# 7:


"Olvasd el a kérdésemet még egyszer! Attól mert Kijevtől messze dúlnak a harcok, még az egy országban van. Szerinted ki utazna egy olyan országba, ahol háború van?"


Rengetegen fognak odautazni, mert Kijev mindennapi életét egy turista szempontjából nem befolyásolja a donyecki helyzet jelenleg.

2016. máj. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%

Inkább az a kérdés lesz-e pénzük rá! :)

Elvileg a harcok csak inkább a keleti megyékre korlátozódnak, de ki tudja.

2016. máj. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!