Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek jó, példaértékű a...

Szerintetek jó, példaértékű a svéd, német migrációs politika, a multikulturális társadalom kialakítása vagy inkább rossz, hibás politika?

Figyelt kérdés

2016. júl. 28. 22:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
27%
Én inkább a jólétet venném példaként tőlük.
2016. júl. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
39%
Igen, példaértékű, igaz negatív értelemben.
2016. júl. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
30%

Mèg a német vezető -Merkel mutti- szerint sem működőkèpes a multikulti.

Egy homogèn, nem megosztott társadalom, közös kultúrával és közös törtènelemmel viszont sokkal kevèsbè irányítható és befolyásolható mint egy megosztott.

2016. júl. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%
Nyugaton Svájc, Dánia migráns politikája példaérdekű.
2016. júl. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
19%

"Egy homogèn, nem megosztott társadalom, közös kultúrával és közös törtènelemmel viszont sokkal kevèsbè irányítható és befolyásolható mint egy megosztott."


Ezt a sületlenséget ugye te sem gondolod komolyan?

2016. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%

Én inkább Ausztráliát mondanám.

Az jöhet be akire szükségük van mint kèpzett munkaerő, szigorú feltètelek és átvilágítás van.

2016. júl. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Példaértékű lehetne,ha az "egyenletből" kivonható lenne a terrorizmus,meg ha a migránsok úgy érkeznének,hogy elfogadják a befogadó ország törvényeit és alkalmazkodnak.De egyre inkább úgy látom,hogy inkább azt várnák el,hogy hozzájuk alkalmazkodjanak.Így viszont gondok vannak a "példaértékűséggel".
2016. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
54%
6#, a megosztottság azt jelenti hogy van 100 fèle ember, 200 fèle èletszemlèlettel és háttèrrel, őket soha nem fogod nemzetkènt látni. Egy ilyen közegben sokkal könnyebb feszültsègeket is kelteni. Lásd a mostani törtènèseket.
2016. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

#9


Te azt állítottad, hogy egy homogén csoportot nem lehet befolyásolni.

Na ez az, ami ordító nagy sületlenség. Én sem azt állítottam, hogy egy homogén csoport nem összetartó.

2016. júl. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
56%

Nem a migráns politikával van baj, hanem azzal amit utána csinálnak. Szerintem jó út az, hogy mindenki menjen ahova akar. Vagyis nyugodtan vándoroljon a szír Németországba ha neki az jól esik. De mintha tökéletes amnéziát kaptak volna, és elfelejtették volna a migrációs politikájukat. És nem igazították hozzá a rendőrségi munkát, az oktatást, a segélyrendszert, stb. Ez az igazi probléma. Fogadjanak migránsokat, de ne csináljanak utána úgy, mintha nem fogadtak volna migránsokat, vagy a migránsok nem befolyásolnának semmit.

Erősebb rendfenntartó rendőri jelenlét. A fegyverkereskedelem elleni harc fokozása. Nagyobb hangsúly az iskolakötelezettség betartatásán. A tananyag átformálása, hogy a nyugati értékekre nagyobb hangsúlyt fektessen. A segélyrendszer szigorítása. Szexuális felvilágosítás és a szexuális bűncselekmények szigorítása. És még csak a felszínt kapargatjuk. HA ezt a migrációs politikát választják, akkor egyszerűen muszáj megtenni a megfelelő korrekciókat más területeken.

2016. júl. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!