Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez egy helytálló 9/11 elmélet...

Ez egy helytálló 9/11 elmélet lenne?

Figyelt kérdés

Elég sok videót, cikk, fórum van arról, hogy nem minden pontosan úgy történt a World Trade Center összeomlása kapcsán, ahogyan azt a mainstream média leadja.


Én abban hiszek, hogy a tornyok egy irányított robbantás miatt omlottak össze, nem pedig a becsapódó repülőgépek által megolvasztott acélrudak miatt, illetve hogy a gépek irányított katonai drónok voltak. Nem fogok 45 perces videókat belinkelni, de itt van pár:


https://www.youtube.com/watch?v=NLlMXkWW_LM (Bomba robbanás)


https://www.youtube.com/watch?v=_OIbNpmGPEs (katonai repülőgép)



2016. szept. 17. 14:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
41%
Hihetsz amiben akarsz, alátámasztani úgysem fogod tudni, csak nevetségessé teszed magad.
2016. szept. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Azaz az a 20 ember, tűzoltó, civil is nevetséges, hogy kb hasonló a sztorijuk?
2016. szept. 17. 14:58
 3/29 anonim ***** válasza:
43%
Igen, az. Aki hülyeséget beszél, az nevetségessé teszi magát.
2016. szept. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
47%

Meséld csak el a történeted egy 911 áldozat családjának...... Hogy csak katonai drónok voltak. Aztán majd írd meg mit szóltak.


A 9/11-es,, elméletek,, nél derül ki, hogy mennyi hülye van.

2016. szept. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti, a fake utaslistákra gondolsz, vagy a "CIA Crisis Actor" színészekre?
2016. szept. 17. 16:21
 6/29 anonim ***** válasza:
53%

1933. február 27 , egy elmebajos holland kommunista felgyújtja a Reichstag-ot. Hitler megszavaztatja a felhatalmazási törvényt, elkapják és kivégzik a kommunistákat Németországban.


1941. december 7 , Japán meglepetésszerű támadást indít az USA flottája ellen Pearl Harbor-nál. Indok hogy az USA belépjen a 2. világháborúba.


2001 szeptember 11 , iszlám terroristák repülőgép eltérítésével elpusztítják a Világkereskedelmi Központ nevű épületet. Az amerikaiak megvetik a lábukat a közel keleten. Először Afganisztán majd utána Irak.


Mi az amiben a 3 fenti esemény kísértetiesen hasonlít?

Hát az hogy a sértett felek tudtak hasznot húzni a tragédiájukból. Más szóval kapóra jött nekik.


Biztos vagyok benne hogy a 9/11-es merényletet az Al-Kaida követte el. De abban is biztos vagyok hogy az amerikai titkosszolgálatok tudtak erről.

Például én soha nem értettem hogy egy légteret amit a nap 24 órájában figyelnek, akkor ott hogy lehet akkorát hibázni, hogy nem veszik észre ha egy gép eltér az útiránytól és sokkal alacsonyabban száll a megengedettnél. Ezek a gépek 10 km magasságban repülnek tehát az ereszkedést már nagyon hamar meg kellett kezdenie ahhoz hogy pontos legyen a találat. A radaroknak jeleznie kellett volna hogy valami nem stimmel. Bár én laikus vagyok ilyen téren de szerintem ez simán kiszúrható és nem 5 perccel a becsapódás előtt hanem jóval hamarabb. És ez csak az egyik dolog a sok közül.

2016. szept. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
46%
húú de le lettem s(z)avazva
2016. szept. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
16%
Észre is vették, de senki nem gondolt arra hogy öngyilkos támadásra készülnek, mivel ilyen előtte még soha nem történt.
2016. szept. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
57%

De ilyenkor azonnal kapcsolatba szoktak lépni a pilótákkal hogy mi a helyzet, miért tértek el az útvonaltól, milyen nehézségük akadt illetve van e valami komolyabb probléma.

És ha erre nem is érkezik válasz az már azért elég gyanús nem? És attól még hogy nem történ ilyesmi az nem zárja ki hogy nem is történhet. Az egy igen komoly hiba ha így állunk hozzá a dolgokhoz. Itt valami bűzlik. Pont Amerika ne tudott volna erről előre hisz tudjuk Snowden óta hogy az egész világot megfigyelik pont a terrorizmus miatt. Még a saját szövetségeseiket is lehallgatják. Még Merkeléket is, mondjuk ennek inkább gazdasági okai vannak nem nemzetbiztonsági.

2016. szept. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 tetro ***** válasza:
49%

17.16

Gyanus. Valoszinüleg eszükbe is jutott, hogy a gépeket eltéritették. És? Mit kellett volna tenniük negyed ora alatt?

2016. szept. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!