Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Jogos a félelmem, hogy nem...

Jogos a félelmem, hogy nem merek Németországba költözni a müncheni lövöldözés, meg a sok muszlim miatt?

Figyelt kérdés

Félek, hogy egyszer én is áldozatul esek egy ilyennek. Mindig is Münchenben szerettem volna élni, de mára már teljesen elbizonytalanodtam. De most ne gyertek azzal, hogy ennyi meg annyi az esélye. Nem gondoltam volna, hogy Európában ilyen rossz a közbiztonság. Egyszerűen ezek a muszlimok minden jólétű országban ott vannak, de tömegével. Ennek a lövöldözésnek is németorszagi születésű muszlim volt az elkövetője. És mindez egy Mc Donald'sban. Magyar is volt az áldozatok közt.

Nem akarom úgy leélni az életem, hogy nem merem kitenni a lábam a lakásból, meg nem mehetek oda, ahova akarok.


2016. nov. 10. 22:47
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
90%

Költözz Ausztriába.

Jobb hely, mint Németország.


Azon belül is, ne Bécsbe, hanem kisebb városba.Ajánlanám Voralberg tartományt.

2016. nov. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
14%
Őszintén, én nem szívesen mennék oda. London is kiesik.
2016. nov. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
38%
Nem, egyáltalán nem jogos. Nem kell elhinni a sok ostobaságot, amit a fajgyűlölő weboldalak állítanak.
2016. nov. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
77%

Rossz hírem van! 2001-ben Oktogon-i lövöldöző épp egy McDonaldsba rontott be és végzett három áldozatával, csak mert olyan kedve volt!

Bankba se menj, Mór-i Erste mond valamit?

Egy bomba bármikor elkaphat, bár igaz ennek igazi aranykora a 90-es évek volt, volt itt buszrobbantástól kezdve szórakozóhely robbantási, Aranykéz utca, Fenyő-gyilkosság, amit akarsz.

Tehát akkor Magyarországon se tedd ki a lábad a lakásból, meg nem mehetsz oda, ahova akarsz, és mindezt jelentős muszlim népesség nélkül hozzuk össze.

2016. nov. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
74%

Nem jogos.

Nagyon nem.

Nem kell bevenni a "kormányunk" populista néphülyítéseit.


KB ezerszer nagyobb az esélye annak, hogy elüt az autó, minthogy megöl/megerőszakol egy migráns.


"Nem akarom úgy leélni az életem, hogy nem merem kitenni a lábam a lakásból, meg nem mehetek oda, ahova akar"


A logikád szerint akkor itthon sem vagy biztonságban mert Magyarországon aránylag 2-szer nagyobb esélyed van arra, hogy meggyilkolnak, illetve, hogy elütnek.


Sajnálom, hogy az "esélyekkel" jöttem de ez a valóság. Az esélyek. Matematika. Az soha nem hazudik.

2016. nov. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
34%
Felsoroltál az elmúlt 15 évből pár elszórt magyar esetet, aminek a többségét amúgy maffiózók követték el egymás között. Sorolj fel csak Németországból (és akkor a többi, ahol bőven volt még, beleértve Párizst is, kiesik) az elmúlt 1 évből ugyanennyit! De ne csak robbantást, mindent, amit migránsok követtek el. Mert a többit se szívesen élné át (ha túlélné) a kérdező, szerintem. Tudod, mi ez? A tények elferdítése...
2016. nov. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
49%
Jogos. A félelem mindig jogos. Ha jogtalan volna azt elmebajnak nevezik. Tehát jogos.
2016. nov. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Jelenleg Ausztriában élek, Bécsben. Ismerem őket, tudom hogy hogy viselkednek. Egyébként meg jelentős részük egyet ért ezekkel a cselekedetekkel, csak nyíltan nem merik kimondani. A merészebb meg fel vállalja. Egyébként személyes meglátásom szerint utálja őket az osztrák köznép, max eltűri, mert nincs más választásuk.

A Mc D.ot csak azért emeltem ki, mert ilyen egyszerű, hétköznapi helyen is meggyilkolhatnak. Egy nap úgy gondolod el mész kajálni a Mekibe, aztán halott vagy.

Nem kell ehhez nagy rendezvényekre elmenni, ahol többszáz ember van, meg tömeg, és hiszed, hogy robbantani fognak.

Párizs meg egy másik Példa. Ott meg egy bolti gyilkolászás volt.

De most komolyan, annyira kiábrándító.

2016. nov. 10. 23:17
 9/39 anonim ***** válasza:
53%

"És mindez egy Mc Donald'sban. "


Magyar precedens is volt erre, úgyhogy dönts el mi nyugtalanítóbb, hogy egy muzulmán öl meg vagy egy keresztény fehér ember, akinél bekattan valami.

2016. nov. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
61%
Nem azt kell eldönteni, mi nyugtalanítóbb, hanem hogy mire nagyobb az esély.
2016. nov. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!