Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért van, hogy az amerikai...

Jeffrey Spender kérdése:

Miért van, hogy az amerikai "liberális értelmiség" folyamatosan rasszizmusról szónokol a mexikóiak és más latinok érdekében, de Trump választása esetén mégis Kanadába akarnak költözni és nem Mexikóba, pártfogoltjaikhoz?

Figyelt kérdés
2016. nov. 19. 21:57
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
26%
meg vajon miért a luxushotelekben ingyenélők a liberálisok csak nem azert totál nemérdekli őket mert nem érintkeznek a valödi világgal
2016. nov. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon sokat gondolkoztál, hogy hogyan libsizz egyet egy tök random cikk kapcsán?
2016. nov. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
54%
Te választanál egy háborús övezetet, ahol az elmúlt 10 évben 500-nál több amerikai civilt öltek meg?
2016. nov. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
80%
Mert Kanadában jobbak az életkörülmények. Ez elég könnyű volt.
2016. nov. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
7%
Ők nem a liberális értelmiség, hanem a liberális aljanép. Inverze az olyan nemzethy értelmiségieknek mint pl te vagy.
2016. nov. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
#3 és 4-es: Akkor mire jó ez a távolról, Hollywood-ból való okoskodás ?
2016. nov. 19. 22:39
 7/48 anonim ***** válasza:
69%
Csak én nem látom az összefüggést?
2016. nov. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
68%

Ennek a kérdésnek semmi értelme,remélem te is tudod kérdező.

Nem értem,hogy miért függ össze az,hogy nem értesz egyet azzal,hogy valakit az etnikuma,származása alapján ítéljenek meg és aközött,hogy melyik országban akar valaki lakni..

Persze,ha valakit gyűlöl mondvacsinált bűnöket bármikor lehet nekik gyártani,csak értelme nincs.

2016. nov. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
79%
Én sem értem innen miért nem Etiópiába menekülnek.
2016. nov. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
74%

Azért, mert Kanában jobbak az életkörülmények, az USA-nál is jobbak.

Mexikóban meg rosszabbak az életkörülmények. Nem véletlenül mennek a mexikóiak az Egyesült Államokba DOLGOZNI.

De ennek az etnikumokhoz semmi köze.

Számomra csak az a kérdés, ha a több millió mexikóit kitoloncolják ki fog helyettük dolgozni, mert azért javára az "aljamunkákat" amit az ottani polgárok nem vállalnak be ők végzik/végezték.

2016. nov. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!