Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A német jobboldalnak mi a...

A német jobboldalnak mi a véleménye Magyarországról és a magyarokról?

Figyelt kérdés
Azon az alapon,hogy egyik világháborúban sem hagytuk magukra őket,bármennyire is sz@r helyzetben voltak. Horthy elmondása szerint azért nem léptünk ki a háborúból,mikor a szovjetek már beértek Kárpátaljára,hogy mi hűségesek vagyunk hozzájuk.

2017. jan. 10. 20:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Úgy emlékszem,hogy Hitler azt mondta,hogy minden magyar (vagy magyar nemes?) vérében germán vér csörgedezik.
2017. jan. 10. 20:17
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem baráti népként tekint ránk. De pl: kanadaiakkal beszélgettem ők azt is csodálták hogy fehér magyar vagyok...
2017. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 Azért Kanadában kalányosék csináltak botrányokat.
2017. jan. 10. 20:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
En azt vettem eszre a jobboldaliaknak pozitiv a baloldaliaknak meg negativ.
2017. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért nem léptünk ki, mert szabotálták a kiugrási kísérletet.
2017. jan. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod hogy a nemet jobboldal SEMMILYEN modon nem tartja magat a nacik orokosenek? Innen gondold tovabb.
2017. jan. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6# Magyarorszag es Nemetorszag viszonya nem csak a nacik idejeben volt jo hanem elotte es utana is. A porosz-habsburg konfliktusban a nemetek tamogattak volna Magyarorszag fuggetlenseget, csak a toketlen magyar nemesseg Maria Terezia idejen nem akart fuggetlenedni es inkabb a Habsburgokat valasztotta. Amugymeg Magyarorszag volt aki eloszor megnyitotta a vasfuggonyt es sok nemet csalad tudott igy egyesulni es viszont latni egymast, ez is meg pozitivva tette a nemet-magyar viszonyt. Az aktualis magyar miniszterelnokot mindig meghivjak a nemet egyesites evfordulojan az unnepsegre.
2017. jan. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!