Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Egyesült Királyságbeli választ...

Egyesült Királyságbeli választások-Mi a véleményed? Mik a céljai a különböző pártoknak- Konzervatív Párt, Munkáspárt, Liberális Demokrata Párt?

Figyelt kérdés
Tudtommal a Konzervatívok nyerték meg. Kikkel fognak koalícióba lépni? Milyen irányvonalat akarnak képviselni? Melyik párt EU ellenes vagy melyik támogatja azt? Nincs ezzel kapcsolatban valamilyen magyar nyelvű cikk?
2010. máj. 7. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az angolok köcsögök . Aki ottvan de nem jutott be menyjen haza? LOOOOL há b@szák meg,milyen dolog ez. De ott is volt gond ezekkel az átszavazésokkal igy :D
2010. máj. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Ja így legalább kiderült mindenki számára hogy máshol is van ilyen és nálunk legalább lehetett szavazni még ha hajnal 2 kor sikerült akkor is.
2010. máj. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hááát... nem tudom. Biztos már le akarták zárni a szavazásokat, és nyilvánosságra akarták hozni az eredményeket, de azzal befolyásolták volna a még szavazók véleményét. Asszem ebből volt probléma a 90-es években.
2010. máj. 8. 07:43
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
Szurkolok a BNP-nek
2010. máj. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyrészt nem vagyok képben, de magam részéről nem bízok pártokban :(
2010. jún. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kevesebb különbség van a három párt között, mint pl. itthon az MSZP és a Fidesz közt.

Elég csak arra gondolni, hogy a jelenleg hatalmon lévő Konzervatív Párt akarja engedélyezni az azonos neműek házasságát. Ez itthon a Fidesz-KDNP számára elképzelhetetlen lenne, hiszen abszolút ellene vannak ennek.


Az EU-pártiság pedig egy érdekes kérdés: az EU irányába mindhárom párt EU-támogató, azonban befelé (tehát a britek irányába) inkább úgy adják elő, hogy az EU csak rosszat tesz Nagy-Britanniának (mert most ez a népszerű szemlélet a britek körében).

2013. aug. 12. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!