Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek arról, hogy Romániában elég volt egyetlen korrupciót "támogató" rendelet, hogy emberek tízezrei vonuljanak utcára a kormány távozását és a rendelet visszavonását követelve (szerintem jogosan)?

Figyelt kérdés

Forrás: [link]


Érdekes összevetni azzal, hogy itt intézményesített korrupció van és a politikusok köszönik szépen jól vannak!



2017. febr. 5. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Az, hogy nem csodálom ezek alapján, hogy a végén az övék lett Erdély, mert sokkal életrevalóbb nép, mint mi vagyunk és nem tudom mi maradt volna már Orbánból meg a kormányából, ha a magyarok is ilyen vehemensek lennének, de nem sok szerintem!
2017. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Így van, a magyarok gyávák. Ki se merik tenni a lábukat a lakásból. Csak itt GYK-n kemények.
2017. febr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

"Így van, a magyarok gyávák. Ki se merik tenni a lábukat a lakásból. Csak itt GYK-n kemények."


Ez alól magamat sem tekintem kivételnek, lehet, hogy lesz aki megvet ezért de őszintén pl. ha választani lehetne, hogy harc a kormánnyal, amiben sokat veszthetek vagy inkább GO TO WORK Germany és leszarni az egészet, akkor tuti a 2. opciót választanám, de nem is buzdítok mást magam helyett harcra, tegyen mindenki belátása szerint!

2017. febr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
89%
Magyarországon a "fizetős" facebook kellett hozzá. Itt az a fontos.
2017. febr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Máshova már leírtam részletesen de az usa meg akarja buktatni a román kormányt és beszerveztek rohadt sok románt kellet egy indok és lám özönlenek is az ucára
2017. febr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es milyen igaz. ha nem szidhatjuk a kormányt neten fotelből ingyen akkor kivonulunk az utcára ordibálni. lehet az egész net ellenes tüntetés is arról szólt, hogy ha az van csak ingyen akkor azt csinálják.
2017. júl. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*netadó ellenes
2017. júl. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!