Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Amin Dada kit molesztált?

Amin Dada kit molesztált?

Figyelt kérdés
Azt tudom,hogy Kadhafi lányát,de sok lánya van.

2017. febr. 5. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Fingom sincs, de most, hogy eszembe juttattad ezt az állatot, megnézem újra az utolsó skót királyt.
2017. febr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dymo ***** válasza:
77%
egész Ugandát
2017. febr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
mindenkit akit ért. Szörnyeteg volt.
2017. febr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Amin ezek után Líbiába repült, majd – miután Kadhafi lányának molesztálása miatt Líbiából mennie kellett – 1981-ben Szaúd-Arábiába települt át, ahol 2003-ban bekövetkezett haláláig élt száműzetésben."


Forrás:

[link]


Engem az érdekelne,hogy ki volt az a lány.

Mert oké,hogy Amin Dada egy szörnyeteg volt,de nem mindegy hány éves korában molesztálta a Kadhafi lányát.

2017. febr. 5. 21:59
 5/9 Szimeon ***** válasza:
57%
Erről a kretén néger Caligula-Néró származékról eddig nem is hallottam. És ezt hagyták boldogan megöregedni Szaud-Arábiában? Nemzetközi bíróság, ENSZ, és a többi hol volt?
2017. febr. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kadhafinak összesen egy lánya van, Ayesha, aki ötéves volt 1981-ben. Ellenben ez a molesztálásos sztori az angol wikipédián nem szerepel, a magyarban is forrás nélküli.
2017. febr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Két lánya van,a másikat Hannának hívják és örökbe fogadta. Igaz,ő már régen elhunyt.
2017. febr. 7. 23:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Laza ember volt, szerette a szekszet meg a narancsot!
2023. márc. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bandikát, az Arorát!
márc. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!