Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ausztria anno mennyi migránst...

Ausztria anno mennyi migránst fogadott be? Mennyi menekültstátuszú ember van ott?

Figyelt kérdés
Vagy ezeknek a 90%-a továbbment Németo.ba?

2017. febr. 28. 08:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy van erről valami kimutatás, statisztika?
2017. febr. 28. 08:53
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Kitalálom: azért tetted fel a kérdést mert szeretnél kiköltözni de nem tudod eldönteni hogy ausztria vagy németország , plusz félsz a migránsoktól.

Hogy válaszoljak is, németeknél 1 millio migráns van, ez nem olyan drasztikus tekintve hogy 80 milliós nép. Osztrákoknál nem tudok számadatot mondani de non stop azt szajkózzák hogy az irszág méretéhez képest messze ők fogadták be a legtöbbet. Szóval ha félsz a migránsoktól akkor jobb ha itthon maradsz. :)

2017. febr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A migráns és a menekült még 2017-ben sem jelenti ugyanazt, hiába erőlködik a kormány két éve.


Migráns:


Durván 15%-a a lakosságnak bevándorló, többségük német, de sokan vannak még Kelet-Európából, Törökországból és Afganisztánból.


Menekült:


Kb. 25-30 ezer, ami feleannyi, mint ahány magyar migráns él Ausztriában, nagy többségük szír.

2017. febr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kint élek Ausztriában de nemigazán találtam erre vonatkozó forrást, ezért kérdeztem.

És a migránsútvonalon érkezettekre értettem, nem a legális bevándorlókra.

2017. febr. 28. 11:18
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ausztria 98%-a migrant.
2017. febr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!