Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A magyarok, lengyelek, szlovák...

A magyarok, lengyelek, szlovákok miért ellenzik, bírálják a nyugat-európai folyamatokat, az iszlám, iszlamizmus térnyerését?

Figyelt kérdés
Minden ország szuverenitásának a része, hogy megszabja kiket enged letelepedni a területén, kinek ad állampolgárságot, milyen bevándorláspolitikát folytat. Ezért szerintem tiszteletben kellene tartani Franciaország, Németország, Svédország, Belgium, Hollandia... döntését, a nyugati társadalmi változásokat, átalakulást. A keleti országok is elvárják, hogy a nyugatiak tartsák tiszteletben az ő szuverenitásukat, ne akarjanak beleszólni a migrációs és állampolgársági politikájukba.

2017. ápr. 23. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Egy oszályba járunk. Az osztály nagyobbik része $z@rt akar enni. A kissebbik részének miért kellene velük tartani? Egyenek $z@rt de ne akarják lenyomni a torkomon csak azért mert része vagyok az osztálynak. Érthető a hasonlat?
2017. ápr. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nem sokan akarnak magukra, vagy a rokonaikra, ismerőseikre, golyó vagy féknyomot.
2017. ápr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Azért mert nyugaton a magyarok szlovákok lengyelek döntő többségben betanított szalagmunkások, márpedig ha egy csomó arab jön akkor az nekik konkurencia.
2017. ápr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

1es, nem erről van szó. Persze, hazánkban nyomatják, hogy Brüsszel be akar ide telepíteni embereket, de köztudott, hogy ez nincs így, nincs kötelező kvóta, az ország dönthet, hogy mit vállal magára.

Innentől kezdve a párhuzamod úgy néz ki: az osztály egyik fele szart akar enni, a másik része nem. Mindenki azt eszik amit akar.

2017. ápr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%

Mert a felsoroltak nem akarják a sokdiplonyos mérnököket, egyebeket, meg kölnt, párizst, nizzát, berlint.


Amúgy meg szerintem pont nem ezek akarták volna a nyugatra rákényszeríteni a politikájukat, hanem azok akik a kvótát szorgalmazták inkább.

2017. ápr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%

Két év alatt sem sikerült megérteni, miről szól ez az egész?


"Minden ország szuverenitásának a része, hogy megszabja kiket enged letelepedni a területén, kinek ad állampolgárságot, milyen bevándorláspolitikát folytat."


Csakhogy nincs szó egyikről sem. Menekültellátásról van szó, ami ideiglenes. Hányszor kell még elmondanom?


A bevándorlás és az állampolgárság továbbra is saját döntés (leszámítva az EU-s polgárokat), és elég szigorú mindenhol.

2017. ápr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Elozo, nincs torveny, ami allandobb lenne, mint az "ideiglenes megoldas".
2017. ápr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

#7

Tökmindegy hogy ez ideiglenes vagy állandó, ha nem akarunk menekülteket ideiglenesen sem akkor nem küldenek ide senkit, de cserébe be kell dobni egy kis pénzt az ellátásukra. A csehek ezt csinálják és nem vinnyognak. Szerintem ez egy teljesen vállalható egyezség annak fényében hogy itt mennyi nemzetközi egyezményt meg törvényt szegtek meg az üggyel kapcsolatban.

2017. ápr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Az előzőnek! Nincs olyan hogy ideiglenes menekült, ez baromság. Azok akik menedék jogot kapnak állampolgárságot is. Sőt az összes pereputy, beleértve a rokonok, házastárs, gyerekek és a leendő gyerekek is. Mire feleszmélnél már belaknának téged és át is írnák a falutáblát Islamabid-ra, te pedig mehetnél nekik adót fizetni hogy életben maradhass pogány keresztény koldússoron egy rozsdás tőrrel a hátadban. Én gyerekkoromban migrantmentes környezetben nőttem fel és szeretném, ha a gyermekem is migrantmentes környezetben nőhetne fel. Bárkire is cserélik le orbáncot a jövőben, reméljük hogy migrantmentesíti az országot, mert a magyar embereknek joguk van migrantmentes érában élni!
2017. ápr. 27. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%

"Azok akik menedék jogot kapnak állampolgárságot is. "


ha erre be tudod linkelni a jogszabályt, akkor adok húszezer forintot. De nem fogod tudni, mert egyszerűen csak hazudsz.


Érdekes, eddig senkinek se volt baja egyik kormány bevándorláspolitikájával sem, és jelezném, hogy azon Orbán se változtatott. Amin változtatott az egyedül a menekültellátás

2017. ápr. 27. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!