Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mikor határozzák már meg...

Mikor határozzák már meg végre az Európai Unió hivatalos nyelvét?

Figyelt kérdés
Nyilván nem lehet az Európai Unió nyelve egy olyan nemzet nyelve, mely eurofób és európa-ellenes náci kötődésekkel bír. Na és nem lehet az Európai Unió közös nyelve egy olyan nyelv, amely olyan nemzettől származik, amely le akar és le fog szakadni Európától, és ráadásul eurofób és keletgyűlölő. Tehát Anglia az nem európai ország. Tehát az angol az nem lehet az Európai Unió közös nyelve. Anglia az európa-ellenes náci ország. Tehát nem az Európai Unióba való. Egy új nyelvet kell választani. Szerintem a német lenne jó.

#nácizmus #rasszízmus #Európa-ellenesség #Eurofób #eurofób anglia #új világnyelv
2017. máj. 13. 21:25
1 2 3
 1/29 Estádio de Felchút ***** válasza:
64%
Legyen az orosz.
2017. máj. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Jó ötlet.
2017. máj. 13. 21:30
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
Már eldöntötték. A tagállamok minden hivatalos nyelve az EU-nak is hivatalos nyelve. De természetesen egyszerűsítendő a közvetlen kommunikációt van három kiemelt, legelterjedtebb nyelv az angol, német, francia. Történelmileg úgy alakult, hogy a globalizált világ közös közvetítő nyelve az angol lett, ez Európában is érvényes és ezen az sem fog változtatni, ha Nagy-Britannia távozik az EU-ból. Az angol mindenhol hódít a világban, már a posztszovjet térségben is gyakran az a közvetítő nyelv az orosz helyett, mivel a fiatalok idegen nyelvként már azt tanulják meg az iskolában.
2017. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 meszike91 ***** válasza:
92%
Ez most trollkodás akar lenni?
2017. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
89%
Az angol nem az EU miatt használatos, hanem a gyarmatosító brit birodalom szorgos munkájának köszönhető. A fél világ beszél (jól vagy rosszul angolul. Ezen nem változtat a brekszit.
2017. máj. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenképpen kéne változtatni. De előbb, hogy megértsétek azt, hogy mire gondolok még, akkor meg kéne azt vizsgálni, hogy milyen káros kulturális következményei vannak az angol nyelv terjedésének. Most azokat, hagy ne soroljam föl, amielyeket sokan ismernek, de majd taglaljuk ki azokat, de megemlítenék egyet, amely saját észrevételem, amely ez: az angol nyelv használata, mivel primitív, hülyít. Ugye ezt nem kell megmagyaráznom. Gondolom, hogy mindenki érti.
2017. máj. 13. 21:59
 7/29 anonim ***** válasza:
84%

Aha, értem én, unatkozó troll vagy :D

Anglia nem része Európának meg az angol nyelv primitív, naná...

2017. máj. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
95%
Reméljük mielőbb. Engem nagyon zavar hogy Németországban kevesen beszélnek magyarul.
2017. máj. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
9%

"Az angol nem az EU miatt használatos, hanem a gyarmatosító brit birodalom szorgos munkájának köszönhető. A fél világ beszél (jól vagy rosszul angolul. Ezen nem változtat a brekszit."



Ki nem szarja le? Az angol nem egy komoly nyelv.

2017. máj. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%
#6: Ja,az angol nyelv hülyít. Nem is értem, hogy a britek, amcsik, meg a "többiek", hogyan tudnak egyáltalán életben maradni így, elhülyülve.
2017. máj. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!